Meghan پادشاه ادموندز برخوردار 4th جولای گریز با BF مسیحی Schauf

Whisked دور! Meghan پادشاه ادموندز و پسر مسیحی Schaufجشن 4 جولای در طول عاشقانه, دور شو آخر هفته در ویسکانسین.

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

Whisked دور! Meghan پادشاه ادموندز و پسر مسیحی Schaufجشن 4 جولای در طول عاشقانه, دور شو آخر هفته در ویسکانسین.

Meghan King Edmonds Enjoys 4th of July Getaway With BF Christian Schauf
Meghan پادشاه ادموندز و مسیحی Schauf. حسن نیت ارائه میدهد از Meghan پادشاه ادموندز/Instagram

The Real Housewives of Orange County, زاج سفید, 35, به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram در شنبه, جولای 4, زن و شوهر paddleboarding در یک دریاچه در کامبرلند, Wisconsin. او بعد از ارسال فیلم از خودش و Schauf سوار بر یک قایق با یک گروه از مردم است. در یکی دیگر از تصویر این جفت ارز مطرح شده برای عکاسی از خود در قایق در غروب آفتاب.

"Northwoods (ویسکانسین) آتش بازی در دریاچه ... که در آن شما در حال تماشای آتش بازی امشب ؟ #HappyBirthdayAmerica," ادموندز زیر نویس عکس.

ما هفتگی تایید کرد در ماه مه که سابق براوو شخصیت و Schauf شد دوستیابی پس از دیدار در اوایل ماه مارس. ادموندز ساخته شده ارتباط خود را Instagram رسمی در مه 27, نوشته,, "من فقط به این می گویند: من خوشحال هستم و به دنبال به جلو به نوشتن من فصل بعد."

در ماه ژوئن میسوری بومی را باز کرد تا در مورد مبارزات خود را برگشت در صحنه دوستیابی در پی طلاق از جیم ادموندز.

"زمانی که من می دانستم که من تا به حال کار کرده و از طریق درد من به نقطه ای که آن را نمی خواهد تعریف من یا اسکار من اما به جای تدریس من می دانستم که من آماده بود واقعا تاریخ" او نوشت: در یک کاندید پست وبلاگ. "من شوت برای ستاره و ساخته شده یک لیست از هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه جزئیات مرد من به دنبال – من لیست صفحات طولانی و روزانه من از خدا می خواهم برای باز کردن قلب من به احتمال محبت دوباره."

ما را شکست این خبر در اکتبر 2019 که مگان و بازنشسته بازیکن بیس بال, 50, تا به حال نام آن را واریز خود را در پنج سال ازدواج. این جفت ارز در حال پدر و مادر از دختر Aspen 3 و دوقلو پسر هیز و هارت 2.

ماه بعد Meghan ملاقات Schauf در یک برنامه آشنایی, اما گفت که او انتظار ندارد در این رابطه به جدی تبدیل شده چرا که آنها زندگی می کنند در کشورهای مختلف.

"مسیحی و وصل میکنم از طریق یکی از این نرم افزار دوستیابی و آیا کل "قرنطینه دوستیابی' چیزی که با تعداد زیادی از FaceTiming اما من هرگز فکر نمی کردم آن را در هر نقطه پس از او زندگی می کند در یوتا و من زندگی می کنند در سنت لوئیس و کار در لس آنجلس – اما چه جهنم آن را قرنطینه و من از لحاظ جسمی دیدن هر کسی به هر حال... تا زمانی که ما انجام," او توضیح داد که در وبلاگ خود.

جیم برای خود تایید کرد در ماه آوریل که او دوستیابی Kortnie اوکانر. Meghan ادعا کرد در طول یک قسمت از "دانش صمیمی" پادکست در ماه ژانویه که اوکانر قبلا شرکت در یک زن و شوهر در اوایل ازدواج خود را.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب