Meghan پادشاه ادموندز نشان می دهد که چگونه او ملاقات دوست پسر مسیحی Schauf

غیر متعارف عاشقانه. Meghan پادشاه ادموندز واقعی رو در مورد روزهای اولیه از رابطه او با دوست پسر مسیحی Schauf م

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

غیر متعارف عاشقانه. Meghan پادشاه ادموندز واقعی رو در مورد روزهای اولیه از رابطه او با دوست پسر مسیحی Schauf میان طلاق از جیم ادموندز.

"زمانی که من می دانستم که من تا به حال کار کرده و از طریق درد من به نقطه ای که آن را نمی خواهد تعریف من یا اسکار من اما به جای تدریس من می دانستم که من آماده بود واقعا تاریخ" the Real Housewives of Orange County , آلوم 35 نوشت: در یک پست وبلاگ منتشر شده در سایت در یکشنبه, ژوئن 17. "من شوت برای ستاره و ساخته شده یک لیست از هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه جزئیات مرد من به دنبال – من لیست صفحات طولانی و روزانه من از خدا می خواهم برای باز کردن قلب من به احتمال محبت دوباره."

Meghan King Edmonds Reveals She Met Boyfriend Christian Schauf Through a Dating App
Meghan پادشاه ادموندز و مسیحی Schauf. حسن نیت ارائه میدهد از Meghan پادشاه ادموندز/Instagram

در حالی که بررسی دقیق, آشنایی, برنامه, Meghan ملاقات Schauf. "مسیحی و وصل میکنم از طریق یکی از این نرم افزار دوستیابی و آیا کل "قرنطینه دوستیابی' چیزی که با تعداد زیادی از FaceTiming اما من هرگز فکر نمی کردم آن را در هر نقطه پس از او زندگی می کند در یوتا و من زندگی می کنند در سنت لوئیس و کار در لس آنجلس – اما چه جهنم آن را قرنطینه و من از لحاظ جسمی دیدن هر کسی به هر حال... تا زمانی که ما انجام," او توضیح داد. "پس از 2 COVID-آزمایش رایگان و بسیار بررسی صلاحیت از طریق یک دوست مشترک, نانسی Anderson, ما تا به حال غیر معمول ترین تاریخ اول IRL: یک نقاب فرودگاه وانت (خواندن این باعث می شود آن را صدا بسیار وحشت زده اما من قول می دهم آن امن بود فقط عجیب و غریب)."

او افزود: "این بود تا هفته به قدمت رابطه, هنگامی که ما در نهایت به یک کافی شاپ رفت رو یک نوشیدنی در یک نوار و دستور داد یک وعده غذایی در یک رستوران – منظور این احساس کمی عقب و از مد افتاده به ما, اما آن را نیز ما احساس عمیق تر متصل می شود."

مگان اشاره کرد که Schauf بود نه از لحاظ فنی دوست پسر او هنگامی که خبر شکست در ممکن است که آنها آشنایی هستند. اما توسعه آنها را وادار به صحبت در مورد وضعیت ارتباط خود را و همه چیز را رسمی. "این عجیب و غریب گفتگو: 'بنابراین مسیحی, um, شایعات می گویند من شما را دوست sooooo, مانند, ummm, am I?'" او به یاد می آورد. "منظورم این است که بحث در مورد احساس مانند شما پیش از بلوغ دختر که حدود 3 اینچ قد بلند با دم خود را بین پاهای او."

او به ذکر است که این بازی Uncharted Supply Co. مدیر عامل شرکت "کسی که من واقعا گرامی" و او "تا [خود] چشم در شادی."

ما تایید کرد در ماه مه که سابق واقیعت ستاره ملاقات Schauf در ماه مارس است. او ساخته شده خود را در ارتباط Instagram رسمی در ماه مه.

جیم 49 برای ثبت طلاق در اکتبر 2019 پس از پنج سال از ازدواج. این جدا زن و شوهر, سهم, دختر, آسپن, 3 و پسر دوقلو هارت و هیز 2.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net