Meghan Markle متنفر بودم احساس مانند runner-up' در کنار کیت میدلتون

Meghan Markle زمان در خانواده سلطنتی به آرامی تبدیل به یک موضوع در مرکز توجه جهانی رسانه های خبری در طول چند

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

Meghan Markle زمان در خانواده سلطنتی به آرامی تبدیل به یک موضوع در مرکز توجه جهانی رسانه های خبری در طول چند ماه گذشته.

با توجه به سلطنتی نویسنده تام Quinn, Meghan احساس او در آمد در 'دوم' نسبت به خواهر کیت میدلتون.

در مصاحبه با Daily Star, کوین به نقل از صحبت در مورد رویال شکاف و تفاوت در امکانات ارائه شده به هر دو کنزینگتون و ساسکس خانواده است.

او ادعا کرد "مگان و هری زندگی در آنچه به نام ناتینگهام کلبه و آن را احتمالا تنها کمی است که شما واقعا واقعا می توانم بگویم این است که در واقع بسیار کوچک است. و بنابراین من فکر می کنم که یادآوری Meghan که او آن را به عنوان مقام دوم و یا به عنوان نفر دوم."

"تا زمانی که هری و را با هم و گاهی مگان و کیت و همچنین به دلیل وجود این تنش گهگاه معروف مگان کمی از دست رفته خلق و خوی خود را با یک عضو از کیت کارکنان در مقابل کیت."

کوین اضافه شده است که آن را در "آن حادثه که به من گفته اند کسی که در واقع وجود دارد, که گفت که این واقعا ناراحت کننده به دلیل Meghan فقط آن را از دست داده با این فرد. به همین دلیل او آن را از دست داده با کیت عضو از کارکنان بود که او Meghan احساس نمی کند که این فرد به او نوعی از توجه او سزاوار. آن را تقریبا به عنوان اگر در یک برخورد آن محصور شده برای مگان مشکل این است که او تا به حال که او یک شاهزاده خانم و او را شماره دو."

این کارشناس همچنین گفت: "او بسیار موفق بود در آینده به این بیگانه محیط زیست که در آن مردم رفتار نسبت به شما با توجه به جایی که شما را در این وضعیت می شود که پادشاه و یا ملکه آینده که فقط بیگانه به او. راه آن را شرح داده شد به من وجود دارد مطرح شد و صدای پا-stamping." کل این حادثه سمت چپ کیت احساس بسیار 'ناراحت'.

کوین نیز به یاد می آورد یکی دیگر از حادثه رخ داده است که در درون دیوار کاخ سلطنتی, گزارش مگان خواسته بود یکی از کیت کارکنان به انجام کاری برای او این فرد خودداری کرد و گفت: "من واقعا متاسفم من نمی تواند انجام دهد که از آنجا که من برای کیت."

این حادثه ساخته شده Meghan احساس "او شده بود اندکی را در خود جای چرا که اگر شما را تبدیل به یک شاهزاده خانم شما نوع فرض کنیم که کارکنان هنگامی که شما بخواهید آنها را به انجام چیزی است که آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد."

"او (کیت) وحشت زده شد او واقعا ناراحت چرا که او بسیار علاقه خاص این عضو از کارکنان و او فکر می کردم که مگان تقریبا بولینگ این فرد فقط به طور کامل غیر قابل قبول است."

نویسنده به این نتیجه رسیدند گفت: "او بسیار حساس در مورد تحت درمان با احترام که او احساس کیت است بنابراین می تواند به شدت واکنش نشان می دهند و آن را به دروغ گفتن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب