Meghan Markle برگ سگ خود را در کانادا برای حفظ هماهنگی در خانه

Meghan Markle برگ سگ خود را در کانادا برای حفظ هماهنگی در خانهMeghan Markle تصمیم به ترک معشوق سگ بوگارت در

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399
Meghan Markle برگ سگ خود را در کانادا برای حفظ هماهنگی در خانه

Meghan Markle تصمیم به ترک معشوق سگ بوگارت در کانادا ملاقات با غم و اندوه بسیار زیاد. حتی اگر سابق سلطنتی بود بسیار علاقه او به همراه سگ او تصمیم به ترک او در یک کشور دیگر برای همیشه به خاطر او به نظر نمی رسد به مانند پرنس هری در همه.

یک منبع نزدیک به Meghan صحبت می کرد به خورشید در مورد سگ خود را بوگارت. آنها نقل شد و گفت: "Meghan ستایش که سگ اما این تصمیم را بر اساس بوگارت رابطه با هری. بوگارت هرگز در زمان به هری زمانی که آنها صرف زمان با هم در کانادا. او نمی مانند هری."

"مگان بسیار آوازی در مورد این واقعیت نمی شود آن را به او را به عقب کامل-زمان داده شده بوگارت احساسات او. البته کارکنان خود در انگلستان می دانستند که در مورد او تصمیم داشت او بیانیه کاملا عجیب و غریب, اما آنها آن را پذیرفته و در صورت ارزش به دلیل Meghan می داند که او سگ است."

تعدادی از دوستان وزن در Meghan رابطه با سگ و ادعا او آنها را به عنوان اگر آنها "نوزادان خود را". طول مناسب شوت او سگ را نوازش با او بودند و به طور خاص تغذیه شده با بالاترین کیفیت مواد غذایی آلی.

"او آنها را خریداری اتحادیه جک سگ جامپر به آنها را گرم نگه دارید زمانی که آنها توله سگ. او نتواند آنها را زمانی که او دور خواهد شد و حتی کسی به FaceTime او با آنها به طوری که او می تواند به آنها صحبت کنید."

مگان نیز در ابراز عشق خود را برای بوگارت در چند ظاهر عمومی از جمله الن نشان می دهد. Meghan گفت: Readers Digest "او برای اولین بار من سگ همیشه. من رشد با سگ. من در لا و من به این سگ نجات. بنابراین من او را دیدم و من نشسته وجود دارد با او و سپس Ellen DeGeneres و Portia de Rossi راه رفتن."

"در حال حاضر من او را نمی دانم اما الن می رود 'است که سگ خود را؟'. و من گفتم: "نه" و او را مانند "شما باید که سگ'. و بنابراین من او را به خانه آورد. چون الن به من گفت."

او نیز به خانه آورد یک همراه و همدم برای بوگارت بنابراین او نمی خواهد احساس تنهایی می کنم. "من شروع به دیدن او را دوست دارد این شرکت از مردم اما درست مثل من عاشق این شرکت از سگ من نمی خواهم به تنهایی در اطراف سگ در تمام طول روز تا من متوجه شدم که او ممکن است مانند یک همراه و همدم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن