Meghan Markle طول می کشد یک واکسن در ملکه گفتن به کسانی که در قدرت احساس ناراحت کننده

Meghan Markle طول می کشد یک واکسن در ملکه گفتن به کسانی که در قدرت احساس ناراحت کنندهMeghan Markle استفاده د

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
Meghan Markle طول می کشد یک واکسن در ملکه گفتن به کسانی که در قدرت احساس ناراحت کننده

Meghan Markle استفاده دختر تا سال 2020 رهبری نشست و یک ضربه تند وشدید زدن در ملکه الیزابت پس از او به دختران جوان هرگز شبهه در اعتقادات خود و به کسانی که در قدرت احساس "ناراحت کننده".

در زمان قبل از ثبت گفتار سابق سلطنتی شنیده شد محکوم درمان و هر گونه دخالت توسط "کسانی که در راهروها از قدرت است."

Meghan انجام مصاحبه از لس آنجلس و مستغلات برای یک جلسه به نام زمان در حال حاضر و نقل شد و گفت: "من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چیزی را با شما. این است که کسانی که در سالن ها و راهروها و مکان از قدرت از قانونگذاران و رهبران جهان به مدیران و همه کسانی که مردم به آنها بستگی دارد شما بیش از شما تا به حال خواهد شد در آنها بستگی دارد. و در اینجا چیزی است: آنها این را می دانند."

"آنها می دانند که همه شما در سن و سال تر از هر, مدرن, مقایسه, ها تنظیم می شود تن به صورت عادلانه بشریت است. نه شاید به معنای واقعی کلمه. این بشریت است که به شدت به شما نیاز دارد. به آن فشار به فشار ما با زور و اجبار در یک جامع تر و درست تر و همدلانه جهت است."

او در ادامه گفت: "نه تنها قاب بحث اما از بحث در عدالت نژادی, جنسیت, تغییر آب و هوا, بهداشت روان و تندرستی در مشارکت مدنی در خدمات عمومی بسیار بیشتر است. که کار شما در حال حاضر در خارج وجود دارد انجام می دهند."

در طول دوره مصاحبه Meghan بر اهمیت "ساختمان یکدیگر" و استفاده از "صدای خود را هر دو در-و-آفلاین برای انجام درست آن—ساخت هر یک از دیگر تا از یکدیگر حمایت کنند."

"همیشه وجود خواهد داشت صدای منفی و گاهی اوقات این صداها می تواند به نظر می رسد أفرسزد و گاهی اوقات آنها می تواند به نظر می رسد به شدت با صدای بلند. شما خواهد شد و می تواند خود را با استفاده از صدای خود برای غرق کردن سر و صدا. چرا که آنچه در آن است—آن است که فقط سر و صدا. اما صدای شما هستند کسانی که از حقیقت است. و امید است. و صدای خود را می تواند و باید بسیار بلندتر."

"روده خود را به شما خواهد گفت چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است آنچه را عادلانه و ناعادلانه است. سخت ترین قسمت—و آن را سخت ترین قسمت برای من—به دنبال اعتقادات خود را با عمل است.

"زنان همیشه در طول تاریخ بدست بسیاری از " خوب نیست که چگونه آن را انجام داده' گویم چیز بی معنی. آنها همچنین شنیده ام بسیاری از 'آره که یک ایده اما اجازه دهید این کار را به جای.' اما زمانی که ما می شنویم که زنان ؟ ما می شنویم که در این لحظات ما را به چالش مي رفت."

"بنابراین در صورتی که مورد, من به شما می گویم به خاطر به چالش کشیدن نگه دارید هل دادن آنها را کمی ناراحت کننده است. زیرا تنها در آن ناراحتی است که ما در واقع ایجاد شرایط برای reimagine ما استانداردهای سیاست های ما و رهبری ما; برای حرکت به سمت واقعی نمایندگی و معنی دار بر ساختار تصمیم گیری و قدرت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب