مگان مک کین انتقاد Kanye West پس از او اعلام کرد او را در حال اجرا برای رئیس جمهور

ایستاده شده توسط Kanye West? برخی از مشاهیر هستند! روز شنبه, جولای 4, رپر, 43, زمان به توییتر برای اطلاعیه: او

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

ایستاده شده توسط Kanye West? برخی از مشاهیر هستند! روز شنبه, جولای 4, رپر, 43, زمان به توییتر برای اطلاعیه: او را در حال اجرا برای رئيس جمهور در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

"ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان آینده ما" طراح نوشت. "من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده! #2020VISION."

کیم کارداشیان, بازتوییت شوهرش پیام اضافه کردن emoji یک پرچم آمریکا. یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری در مدت کوتاهی پس از خود اعلام کرد که این KKW زیبایی, موسس, 39, کاملا ایستاده با تصمیم خود را.

"Kanye شده است برنامه ریزی برای این سال و کیم شناخته شده در مورد تشدید شده است و حمایت" خودی به اشتراک گذاشته. "Kanye پرشور در مورد هنر و آموزش و پرورش و می خواهد در هر راه به حمایت او می تواند."

هر دو وست و کارداشیان آوازی است در طول سال مورد حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن 74. در ماه مه گرجستان بومی ضمنی که او را بود رای گیری برای سابق واقیعت ستاره دوباره.

"من قطعا رای گیری در این زمان. و ما می دانیم که به من رای دادن," او گفت: GQ magazine در آن زمان است. "و من نمی شود گفت: مردم در اطراف من و مردم است که باید در دستور کار خود که زندگی حرفه ای من در حال رفتن به بیش از. چون حدس می زنم آنچه: من هنوز اینجا! عیسی پادشاه بود شماره 1! به من گفته شد زندگی حرفه ای من خواهد شد اگر من با او [آمریکا]. چه نوع از مبارزات انتخاباتی است که ، مثل این است که اگر باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و's کمپین" من با سیاه و سفید.' چه نقطه از مشهور اگر شما می توانید یک نظر ؟ همه را نظر خود را! شما می دانید؟"

یک منبع دوم نشان داد به ما که تولید کننده "است ثبت نام به عنوان نامزد" به دولت در انتخابات رای گیری و از دست رفته مهلت ایندیانا و نیویورک و تگزاس.

پس از 4 جولای اعلام, بسیاری از افراد مشهور در زمان به رسانه های اجتماعی به وزن در — و برخی از سوالات. حرکت را از طریق گالری زیر برای ستاره ها' واکنش های.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب