مکزیک خواستار اطلاعات در "سریع و خشمگین" اسلحه قاچاق

MEXICO CITY (AP) — مکزیک فرستاده دیپلماتیک توجه داشته باشید برای دولت آمریکا روز دوشنبه خواستار اطلاعات در مور

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399

MEXICO CITY (AP) — مکزیک فرستاده دیپلماتیک توجه داشته باشید برای دولت آمریکا روز دوشنبه خواستار اطلاعات در مورد اینکه آیا مکزیکی مقامات دولتی دانست و در مورد شکست خورده 2009-2010 "سریع و خشمگین" تفنگ-پیگیری عملیات.

مکزیک روابط خارجی گروه گفت: در این توجه داشته باشید که اگر مکزیکی مقامات آگاه بودند از این طرح به عنوان برخی از شهادت نشان می دهد و سپس آنها نقض قوانین کشور.

اما اگر مکزیک نیست توصیه می شود این عملیات پس از آن "مکزیک حاکمیت را نقض شده است" توسط آمریکا و عوامل این اداره گفت..

در این طرح فدرال ایالات متحده عوامل اجازه مجرمان به خرید سلاح گرم با قصد پیگیری آنها را به سازمان های جنایی.

اما ایالات متحده آمریکا اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره از دست پیگیری بسیاری از اسلحه از جمله دو یافت می شود در صحنه 2010 قتل یک گشت مرزی ایالات متحده عامل.

مقامات که به انجام تحقیقات در مواجهه انتقاد اجازه می دهد مشکوک خریداران اسلحه برای قاچاق حلقه به دور از مغازه اسلحه در آریزونا با سلاح های, به جای دستگیری آنها و به دست گرفتن اسلحه.

این تحقیقات را شکست شدند و بعد از بررسی در کنگره آمریکا جلسات. بسیاری از مکزیک مبارزه با مواد مخدر باند کشتار انجام شده با سلاح قاچاق در ایالات متحده; این عملیات شده است به معنای بنیادی که در جریان است.

دیپلماتیک توجه داشته باشید گفت: "دولت مکزیک می پرسد داده و تمام اطلاعات موجود در "سریع و خشمگین" عملیات در چارچوب همکاری و اعتماد متقابل است که بیانگر روابط نزدیک بین دو کشور."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب