مکزیک تاپ فرانسه با 30,366 coronavirus مرگ, شمارش

MEXICO شهرستان: Mexicos مرگ و میر از این کروناویروس جدید رز به 30,366 شنبه, جلو راندن آن گذشته فرانسه برای ت

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

MEXICO شهرستان: Mexicos مرگ و میر از این کروناویروس جدید رز به 30,366 شنبه, جلو راندن آن گذشته فرانسه برای تبدیل شدن به کشور با پنجم-بیشترین تعداد تلفات در جهانی همه گیر با توجه به وزارت بهداشت.

"از امروز 30,366 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در آزمایشگاه "بوده و" خوزه لوئیس Alomia ملی مدیر گروه اپیدمیولوژی وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ایالات متحده باقی مانده است سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از برزیل و انگلیس و ایتالیا با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش رسمی آمار و ارقام.

Alomia همچنین گزارش 252,165 تایید موارد این ویروس با تعدادی از عفونت افزایش توسط 6,914 پس جمعه -- یک رکورد روزانه رقم از COVID-19 رسیده مکزیک.

این کشور آمریکای لاتین با 127 میلیون نفر جمعیت پیشی گرفته بود اسپانیا در تعداد مرگ و میر در روز شنبه ،

در آمریکا کانون این بیماری همه گیر است و سوم بیشتر تحت تاثیر قرار کشور پس از ایالات متحده و برزیل است.

در پایان ماه مه هوگو لوپز Gatell معاون وزیر بهداشت مسئول مبارزه با این بیماری همه گیر کرده و گفته در مصاحبه ای که اگر مهار اقدامات گرفته نشده تعداد مرگ و میر می تواند به افزایش حدود 30 ، 000.

مکزیکو سیتی پایتخت شهری است که مرکز بیشتر تحت تاثیر این بیماری -- اما که است نه مانع مقامات شهرداری از شروع با مشتقات جزئی اقتصادی بازگشایی در آغاز ماه ژوئیه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن