میشل اوباما 'صادق ناراحت کننده کار برای ریشه کن کردن نژاد پرستی

میشل اوباما 'صادق ناراحت کننده کار برای ریشه کن کردن نژاد پرستیمیشل اوباما به تازگی باز شده تا در برابر ترور

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399
میشل اوباما 'صادق ناراحت کننده کار برای ریشه کن کردن نژاد پرستی

میشل اوباما به تازگی باز شده تا در برابر ترور از COVID-19 و پل آن ما بوده است و مبارزه از طریق در طول سال 2020 است.

در مصاحبه با تلویزیون تولید Shonda Rhimes برای harper's Bazaar را به بانوی اول سابق صحبت در مورد غالب بهداشت و مسائل ایمنی فاکتورها باعث ایجاد پلاک بشر است.

در پاسخ به Rhimes' سوال در مورد آینده او با بیان "با همه چیز است که رفته است در طی این چند ماه گذشته من می دانم که بسیاری از مردمی وجود دارد باید اشتباه شده است و یا ترسیده و یا عصبانی و یا فقط ساده غرق شده است. و من به صداقت من حساب خودم را در میان آنها است. من فکر می کنم ما تمام شده وجود دارد."

"بنیاد ما متزلزل شده است—نه فقط با یک بیماری همه گیر است که به سرقت بیش از 100000 نفر از عزیزان ما و ارسال دهها میلیون نفر به بیکاری بلکه با غرش از خطوط گسل نژاد و طبقه و قدرت است که در کشور ما ساخته شده بود."

او بعد رفت به لمس بر زندگی در حال حاضر در مبارزه از دست داده. "غم و نا امیدی که پخته بیش از این ضرر و زیان از جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و بسیاری دیگر باعث شده است که بسیاری از ما به دست بگریبان شدن با جوهر و ماهیت ما هستند—نوع مردم ما خواهید بود. اما حتی در آن پیدا کنم امید است."

"در این دوره پر سر و صدا آنها بوده ام به یادگیری چیزی است که اغلب در زمان نسل قبلی سال یا چند دهه به درک: که زندگی می تواند غیر منصفانه است. می توان آن را به كار گيرند. و بیش از هر چیز این است که همیشه نامشخص است."

قبل از امضای کردن او ادعا کرد به خاطر این همه تحول این نسل این است که یادگیری این درس را سریع تر از مردمی سن و سال ما بود. آنها در حال یادگیری آن را با هم و صدای آنها شنیده می شود. و من نمی تواند بیشتر الهام گرفته از خیلی از آنچه که من دیده ام. بنابراین حتی در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از درد وجود دارد که درد بسیار واقعی است که چیزی که به من امید میده—به این امید که این نسل نه تنها یادگیری این درس را زودتر از ما تا به حال انجام دادم اما اعمال آنها را در راه است که ما هرگز نمی تواند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de