میشیگان partygoers تست مثبت برای COVID-19 بعد از جولای 4th, دریاچه باش; 43 نفر وابسته به حزب خانه

دیترویت – میشیگان مقامات بهداشتی در تماس هستند برای شرکت کنندگان در دو چهارم جولای احزاب برای نظارت بر خود را

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

دیترویت – میشیگان مقامات بهداشتی در تماس هستند برای شرکت کنندگان در دو چهارم جولای احزاب برای نظارت بر خود را برای علائم پس از partygoers آزمایش مثبت برای COVID-19.

چندین شرکت کنندگان در یک چهارم جولای در مشعل دریاچه Sandbar در میشیگان شمالی آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که بیش از 40 نفر در شور میشیگان مرتبط به یک خانه تعطیلات ،

وزارت بهداشت دولت خواسته است هر کسی که با حضور در مشعل دریاچه به مانیتور خود را و به دنبال تست اگر علائم و توسعه خود شده است.

زیرا کسانی که آزمایش مثبت نمی تواند شناسایی تمام مخاطبین بالقوه برای قرار گرفتن در معرض وزارت بهداشت عمومی رفت هشدار به کسانی که در این رویداد حضور داشتند.

هر کسی که با حضور در یک چهارم جولای در مشعل دریاچه Sandbar در طول تعطیلات آخر هفته است که خواسته به مانیتور خود را برای علائم پس از چند شرکت کنندگان در آزمایش مثبت است.

"این وضعیت به ما یادآوری می کند که چقدر مهم است به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از اجتماعات بزرگ در هر زمان ممکن است به خصوص اجتماعی بدون فاصله و پوشش" میشیگان سلامت افسر لیزا طاووس در بیانیه ای گفت.

یک بار تکان دهنده راه برای نگه داشتن مشتریان در یک فاصله امن: یک حصار الکتریکی

هر کسی که با حضور در یک چهارم جولای در مشعل دریاچه Sandbar در طول تعطیلات آخر هفته است که خواسته به مانیتور خود را برای علائم پس از چند شرکت کنندگان در آزمایش مثبت است.

43 نفر به یک حزب

این Washtenaw County Health Department شناسایی 43 تایید COVID-19 موارد و 66 در معرض تماس از یک حزب خانه جولای 2-3 در شور منطقه با توجه به انتشار اخبار. در معرض تماس به حساب نمی آید فوری اعضای خانواده از همان خانواده است.

بسیاری از موارد تایید شده در حال سنین 15-25 با توجه به بخش بهداشت و درمان.

وزارت بهداشت خواسته است هر کسی که با حضور جمع آوری و یا می داند که آنها در معرض خود قرنطینه به مدت 14 روز و مانیتور خود را به صورت علائم.

بررسی شیوع بیماری در حال انجام است, با توجه به وزارت بهداشت. این تجمع منجر به قرار گرفتن در معرض در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و کسب و کار قایق رانی liveries باشگاه اردوهای تیم های ورزشی و جامعه بازنشستگی.

نیز وجود دارد که حداقل دو میشیگان شمالی مواجهه خارج از کشور و قرار گرفتن در معرض یک همسایه شهرستان قرار گرفتن در معرض, با توجه به وزارت بهداشت. اما عمومی مواجهه خارج اولیه جمع آوری در حال حاضر در نظر گرفته شده کم خطر قرار گرفتن در معرض.

"این یک نمونه بسیار روشن از چگونه به سرعت گسترش این ویروس و چگونه بسیاری از مردم می تواند نهفته در مقدار بسیار کوتاه از زمان" جیمنا spain agent بهداشت افسر با Washtenaw County وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. "ما نمی توانیم امید برای به انجام رساندن هدف ما حاوی COVID-19 و جلوگیری از بیشتر موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کامل و بدون حمایت جامعه و همکاری است."

شیوع در شرق و لانسینگ, نوار همچنین اخبار ملی در ماه گذشته هنگامی که آن را منجر به موارد گزارش شده در سراسر کشور.

وجود دارد 158 تایید coronavirus موارد مرتبط هارپر رستوران و دم میخانه که از ژوئیه 2. از کسانی که 131 نفر گزارش شده آنها به نوار رفت و در برخی از نقطه از 12 ژوئن-30 ژوئن.

.

کمک: Jay کانن ایالات متحده آمریکا امروز

پیگیری خبرنگار مردیت Spelbring در توییتر @mere0415.

Coronavirus به روز رسانی: چه کسی می گوید همه گیر بدتر شدن; تهمت RTs جیر گفت CDC 'دروغ'; فلوریدا سیاهههای مربوط به دومین شماره از موارد

'من مخفی در حمام و گریه': آمریکایی ها در مبارزه با بیکاری تاخیر

این مقاله در ابتدا در ظاهر در مطبوعات آزاد دیترویت: COVID-19 شیوع در جولای 4th حزب در میشیگان مشعل دریاچهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب