مینیاپولیس اعضای شورای شهر نگاه کنید به انحلال اداره پلیس به مدارس و دیگر ادارات شهرستان قطع روابط با پلیس

پلیس به سمت تظاهرکنندگان در مینیاپولیس, مینه سوتا در 31 ماه مه سال 2020 است.خولیو کورتز/AP Photoچند تن از اعضا

توسط KETABKHOOOON در 17 خرداد 1399
پلیس به سمت تظاهرکنندگان در مینیاپولیس, مینه سوتا در 31 ماه مه سال 2020 است.

خولیو کورتز/AP Photo

  • چند تن از اعضای شورای شهر مینیاپولیس در حال بررسی راه هایی برای همیشه منحل مینیاپولیس اداره پلیس.
  • طی هفته گذشته چندین شهر دیگر سازمان قطع روابط خود را به بخش.
  • "ما می توانید ارسال یک شهر پاسخ است که باعث می شود شرایط بهتر است. ما می توانیم حل و فصل سردرگمی بیش از 20 دلار معامله مواد غذایی بدون طراحی یک سلاح و یا بیرون کشیدن دستبند" Councilmember استیو فلچر گفت.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ده روز بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, تعدادی از اعضای شورای شهر مینیاپولیس به دنبال خلاص شدن از شر police department — به طور دائم.

بخش 3 Councilmember استیو فلچر اعلام کرد از تلاش های رسانه های اجتماعی گفته است که او و دیگر councilmembers به دنبال "منحل" مینیاپولیس اداره پلیس خواستار آن "ungovernable" و "irredeemably فراتر از اصلاحات است." بدون هیچ گونه سابقه تاریخی وجود دارد هیچ راه آسان رو به جلو است.

"بسیاری از ما در شورا در حال کار بر روی پیدا کردن آنچه که آن را به انحلال MPD و شروع تازه با یک جامعه گرا, غیر خشونت آمیز امنیت عمومی و توسعه ظرفیت" فلچر هنوز توییتی.

تلاش آید به موج اعتراضات در سراسر کشور و در سراسر جهان است. این تظاهرات که برخی از آنها تبدیل شده است مخرب را mainstreamed برخی به طور معمول حاشیه خواسته بود defunding پلیس و یا لغو آنها را به عمده فروشی.

"ما می توانید ارسال یک شهر پاسخ است که باعث می شود شرایط بهتر است. ما می توانیم حل و فصل سردرگمی بیش از 20 دلار معامله مواد غذایی بدون طراحی یک سلاح و یا بیرون کشیدن دستبند" فلچر گفت.

"تمام جهان در حال تماشای ما می توانیم اعلام پلیس به عنوان ما آن را می دانم یک چیزی از گذشته و ایجاد یک دلسوز غیر خشونت آمیز آینده," او اضافه شده است. "آن سخت خواهد بود. اما تا مدیریت ناکارآمد رابطه با یک زن غیر قابل توصیف نیروی مسلح در شهرستان ما است."

این MPD دارای سابقه نژادپرستانه و خشونت پلیس: افسران آن استفاده از زور علیه سیاه denizens هفت برابر بیشتر از سفید در برابر آنهایی که نیویورک تایمز گزارش شده است.

درک چوین که کشته فلوید درگیر شد در سه تیراندازی و موضوع های متعدد داخلی تحقیقات خود را بیش از 19 سال فعالیت حرفه ای. تائو تو افسر نگهبانی به عنوان چوین زانو در Floyd گردن حل و فصل بیش از حد-استفاده-از-نیروی دعوی در خارج از دادگاه در سال 2018 است.

با MPD در کانون توجه چند شهر سازمان قطع روابط با نیروی انتظامی

روز چهارشنبه مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره به اتفاق آرا رای به پایان قرارداد خود را با MPD, precluding پلیس از امنیت پارک حوادث و جلوگیری از پارک پلیس از پاسخ به خشونت پلیس تماس.

"اقدامات اخیر توسط مینیاپولیس اداره پلیس در اتهام قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس را به شدت تضعیف جامعه اعتماد و احساس امنیت در اطراف مینیاپولیس پلیس" هیئت مدیره قطعنامه گفت.

معترضان در یک هدف در مینیاپولیس.

J. D. دوگان

در روز سه شنبه, مینیاپولیس, مدارس دولتی فسخ آن 1.1 میلیون دلار قرارداد با اداره پلیس که کارکنان مدارس سراسر شهر بود با "مدرسه منابع افسران" با توجه به Buzzfeed News. مقامات آژانس رای دادند به اتفاق آرا به نفع فسخ است.

"این رای است که در مورد عدالت" گفت علی مدیر مدرسه گفت: در روز سه شنبه. "آن زمان ما در پایان این قرارداد با مینیاپولیس ، آنها را با ارزش های ما و ما را هیچ کسب و کار با این سازمان است."

در مه 27, دو روز بعد از پلیس با قتل فلوید, دانشگاه مینه سوتا قطع روابط با اداره پلیس.

دانشگاه را "دیگر قرارداد با مینیاپولیس اداره پلیس اضافی برای اجرای قانون حمایت نیاز برای حوادث بزرگ مانند بازی های فوتبال و کنسرت و مراسم" رئیس جمهور جوآن Gabel در بیانیه ای گفت.

دانشگاه نیز متوقف و با استفاده از MPD برای رویدادهای دیگر که در آن "تخصصی [پلیس] خدمات مورد نیاز" مانند "K-9 انفجاری تشخیص واحد" Gabel گفت.

پلیس اصلاحات است تا به وظیفه نگه داشتن آمریکایی ها امن و گفت: الکس حیاتی یک جامعه شناس در کالج بروکلین و نویسنده کتاب "پایان Policing." در عوض ادارات پلیس باید defunded و در نهایت لغو, او گفت:.

"از آن زمان به جای کامل تجدید نظر در مورد اینکه چرا ما با استفاده از پلیس در ایالات متحده برای حل هر مشکل در زیر آفتاب" Vitale تا گفته خودی. "هنگامی که شما به نوبه خود یک مشکل به پلیس آن را می تواند انجام شود از طریق لنز از خشونت و ارعاب است."

این MPD و مینیاپولیس شورای شهر بلافاصله پاسخ به خودی درخواست برای نظر.

  • ادامه مطلب:
  • بیش از 10 ، 000 نفر بازداشت شده اند anti-پلیس-خشونت تظاهرات در سراسر آمریکا پس از جورج فلوید مرگ
  • اکثریت آمریکایی ها می گویند خشم که منجر به تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید است 'به طور کامل توجیه می شود'
  • صدای دستگیر شده در نیویورک پلیس اسکنر شنیده می شود گفت: معترضان باید شات و اجرای بیش از
  • کارشناسان به اشتراک گذاری چگونه ما می تواند شکستن چرخه خشونت میان پلیس و معترضان: بهتر آموزش د-افزایش و یا حتی لغو پلیس در دسترس نباشد
  • شهر نیویورک پلیس نشسته تماشای به عنوان غارتگران غارت فروشگاه در منهتن

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن