مینیاپولیس رئیس شورای شهر ادعا می کند ترس از بین بردن Police 'می آید از محل امتیاز'

ترس از بین بردن محلی نیروهای پلیس آمده از یک "محل امتیاز" مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا خم کن سی ان ان گفت در

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

ترس از بین بردن محلی نیروهای پلیس آمده از یک "محل امتیاز" مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا خم کن سی ان ان گفت در روز دوشنبه.

"اگر در وسط شب خانه من است به شکسته. که آیا من تماس بگیرید؟" سی ان ان لنگر Alisyn Camerota خواسته بندر پس از رئیس شورای شهر گذاشته چشم انداز خود را برای یک پست-پلیس شهرستان.

"من شنیدم که با صدای بلند و روشن از بسیاری از همسایگان من و من می دانم و خودم هم, و من می دانم که می آید از محل امتیاز" بندر پاسخ داد. "برای کسانی از ما که سیستم در حال کار است من فکر می کنم ما نیاز به قدم به عقب و تصور کنید آنچه در آن می خواهم به در حال حاضر زندگی می کنند که در واقعیت که در تماس با پلیس از معنی ممکن است آسیب بیشتری به جای."


بندر و هشت نفر دیگر از اعضای شورای شهر که با هم تشکیل یک حق وتو-اثبات اکثریت در دوازده صندلی بدن در حال حاضر به امضا تعهد به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس. شهردار یعقوب فری اصلاحات حمایت کرده است اما حاضر به پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان نیروی پلیس به طور کامل.

این بندر به نظر می رسد به خلق و خوی فشار پال خواستار قطع بودجه دولت از MPD بلافاصله گفت: آن را "سال" قبل از پلیس لازم نخواهد بود. او و دیگر اعضای شورا در آمده بود در حمایت از یک "پلیس-رایگان آینده" در سال 2017.

"به من [پلیس-آینده رایگان] یک راه طولانی به دور و آن را به یک مقدار زیادی از سرمایه گذاری در چیزهایی که ما می دانیم که کار را به نگه داشتن مردم امن" بندر گفت. "من می دانم که این بیانیه جسورانه و من ایستاده است که بیانیه ای جسورانه اما کار از ما جلوتر طولانی خواهد بود."

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و از بین بردن ادارات پلیس شده اند پس از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی آمریکایی کشته شده در طول بازداشت خود توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس. این شهر شاهد تظاهرات گسترده و شورش های زیر فلوید مرگ با تظاهر غارت و به آتش کشیدن ساختمان از جمله مقر این شهرستان را 3 حوزه که در آن چهار افسر مستقر شدند.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر نشانه تعهد برای از بین بردن پلیس
  • د Blasio به انتقال برخی از NYPD بودجه به برنامه های جوانان و خدمات اجتماعی
  • مینیاپولیس شهردار به دنبال فدرال کمک های اولیه پس از غارتگران باعث حداقل 55 میلیون دلار خسارت


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن