ترین فاجعه 'رقص با ستاره ها' شرکای همیشه!

مشکلات در سالن و پشت صحنه! رقص با ستاره ها برجسته است برخی باور نکردنی همکاران در طول سال اما ABC رقابت های سر

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

مشکلات در سالن و پشت صحنه! رقص با ستاره ها برجسته است برخی باور نکردنی همکاران در طول سال اما ABC رقابت های سری نیز هیچ غریبه ای به ازدست بیش از عدم تطابق جفت.

کیم کارداشیان رقابت در رقص سری 7 فصل در سال 2008 در کنار او pro شریک Mark Ballas. در حالی که بازرگان موفق شده است در بسیاری از مناطق در زندگی او در نهایت به پایان رسید او DWTS اجرا در محل 11th — ساخت سوم حذف شود ،

یک دهه بعد همکار آلوم میلو Manaheim به یاد می آورد یک مکالمه او با Kardashian در مورد تجربه خود را در نشان می دهد و توصیه های او را به او داد. "بنابراین او نمی مانند رقص آنجا که من انجام دهد و من مانند" من در مورد به انجام رقص با ستاره هابه من بگویید چگونه بود تجربه خود را?' و او مانند " میلو آن را بدترین! مانند شما مجروح شما احساس می کنید مانند یک ادم سفیه و احمق'" دیزنی آلوم گفته سرگرمی امشب از سال 2018 چت. "و من مانند 'OK...' به طوری که نیمه توصیه من از او."

Maksim Chmerkovskiy تا به حال یک به نوبه خود زمانی که زوج با امید انفرادی برای فصل 13. از شرکای سابق نیست, همراه, و آنها اغلب نشان داده شده است مبارزه در رقص خود را تمرین.

در طول یک 2015 ظاهر در "گفته با تئو فون & Matthew Cole وایس" پادکست Chmerkovskiy یک بازی از "F–k, ازدواج, کشتن" و گفت که "قطعا" انتخاب "کشتن" سابق بازیکن فوتبال است.

"او فقط یک s—ty, شخص," او توضیح داد در آن زمان است. "مردم می تواند بد یا خوب و یا هر چیز دیگری. شما می توانید یک s—ty زندگی در حال رشد است. شما می توانید به سختی تربیت است. شما می توانید یک تاریخ است. شما می توانید هر. اما اگر شما فقط یک فرد بد, شما می دانید منظورم چیست ؟ وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن."

امیدوارم که متهم Chmerkovskiy در سال 2012,کتاب , انفرادی: خاطرات امیداز سیلی او در یکی از تمرینات خود را اما او با رد این اتهام.

Cheryl Burke, برای بخشی خود را به اشتراک گذاشته و به همین دلیل او را "حداقل های مورد علاقه شریک زندگی" به تاریخ شده است ایان Zimmermandling. "واقعیت این است که نام خود را EE-یک و چشم خود را-یک باعث می شود من می خواهم به پرتاب کردن" او گفت: "گفته" پادکست در سال 2016.

این رقص بچه آلوم ادعا کرد که کار با BH90210 آلوم "ساخته شده من می خواهم به شکاف من مچ" اضافه کرد: "من مثل گریه برای مدیران. من مثل هیچ راهی وجود دارد لطفا فقط از بین بردن ما؟"

برک بعدها گفت که او "خارج از خط" برای ظاهر ساختن نور خودکشی در او واکسن مورد Zimmermandling.

پایین ببینید برخی از بدترین رقص با ستاره ها جفت در طول سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب