مولر دفاع روسیه کاوشگر می گوید: سنگ باقی می ماند یک جانی

واشنگتن (AP) — ویژه سابق مشاور رابرت مولر به شدت در دفاع از تحقیقات خود را به روابط بین روسیه و دونالد مغلوب س

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

واشنگتن (AP) — ویژه سابق مشاور رابرت مولر به شدت در دفاع از تحقیقات خود را به روابط بین روسیه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری نوشتن در یک روزنامه نظر قطعه شنبه که کاوشگر بود که از "اهمیت" و تصریح می کند که یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ "باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی" با وجود این رئیس جمهور تصمیم به رفت و آمد حکم زندان خود است.

Op-ed در واشنگتن پست مشخص مولر اولین بیانیه عمومی در تحقیقات خود از کنگره ظاهر ژوئیه گذشته. آن را به نمایندگی خود firmest دفاع از دو سال پروب که نتایج آمده اند مورد حمله و حتی شده تا حدی undone با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله رئیس جمهور فوق العاده ای حرکت جمعه شب به اعطای عفو به سنگ فقط روز قبل از او بود با توجه به گزارش به زندان است.

مولر نوشت که اگر او تا به حال در نظر گرفته شده برای تیم خود کار را برای خود صحبت می کنند او احساس مجبور به "پاسخ هر دو به گسترده ادعا می کند که ما بررسی نامشروع بود و ما انگیزه بودند نامناسب و خاص ادعا می کند که راجر سنگ بود یک قربانی از دفتر ما.

"روسیه بررسی شد از اهمیت زیادی برخوردار است. سنگ بود محاکمه و محکوم شد زیرا او متعهد فدرال جنایات. او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و درستی پس" مولر نوشت.

مولر مشخص نیست که ادعا می کند اما به نظر می رسد آشکار مرجع به ناروا که به تازگی به عنوان شنبه تمسخر این تحقیقات به این "کل سیاسی جادوگر شکار و مولر اومدی."

صرف انتشار op-ed قابل توجه بود برای یک مدیر سابق اف بی آی که بسیار کم حرف در جریان تحقیقات امتناع از پاسخ به حملات توسط رئیس جمهور و یا متحدان خود را و یا به ظاهر عمومی توضیح یا توجیه کار خود را. در بیانیه ای پس از این تحقیقات نتیجه گیری مولر گفت: او در نظر گرفته شده برای خود را در 448 صفحه گزارش را برای خود صحبت می کنند. زمانی که او بعد از شهادت به خانه قانونگذاران او به طور مشابه مراقب باشید به ولگرد فراتر از یافته های این گزارش یا ارائه شواهد جدید.

اما دکمههای-رویکرد ایجاد شده از درجه اعتبار ساقط برای دیگران از جمله در وزارت دادگستری به جای مهر خود را در کار خود را. حتی قبل از این گزارش منتشر شد دادستان کل ویلیام Barr صادر چهار صفحه خلاصه سند که مولر خصوصی شکایت را به اندازه کافی جذب جاذبه تیم خود را یافته است.

در ماه های پس از, بر اختصاص وکیل ایالات متحده به بررسی ریشه های روسیه پروب و وزارت دادگستری منتقل برای رد پرونده جنایی علیه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین حتی اگر فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد تماس با سفیر روسیه در طول ریاست جمهوری دوره گذار است. که درخواست این موضوع از جریان دادگاه اختلاف است.

Op-ed وقایع و اساس سنگ دادستان با مولر پینوشت: چگونه سنگ بود نه تنها با دستکاری یک شاهد, بلکه دروغ بارها و بارها در مورد تلاش های خود را برای به دست آوردن اطلاعات در مورد دموکراتیک ایمیل که هوش از فعالان خود را به سرقت برده و در اختیار ویکی لیکس منتشر شده که آنها را در اجرای انتخابات است.

اين تلاش ها از جمله بحث های خود را با تهمت کمپین همکاران در مورد آنها را برش را به قلب مولر دستور برای تعیین اینکه آیا هر کسی که به این کمپین هماهنگ با روسیه در رابطه با هک و یا افشای سرقت دموکراتیک ایمیل.

سنگ بود به خصوص به مرکزی برای تحقیقات مولر می نویسد چرا که او ادعا کرد که دانش در داخل در مورد ویکی لیکس' انتشار ایمیل و چون او ابلاغ در طول مبارزات انتخاباتی با مردم شناخته شده است به افسران اطلاعاتی روسیه. او همچنین به روز رسانی اعضای تهمت کمپین در مورد زمان ویکی لیکس منتشر چیزی است که او را تکذیب کرد.

"ما ایجاد می کند که اعضای این تهمت کمپین توطئه با دولت روسیه در آن فعالیت" مولر نوشت. "بررسی بود, اما, ایجاد, است که دولت روسیه در درک آن بهره مند از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری کار می کرد و به امن که نتیجه. همچنین ثابت شده است که مبارزات انتخاباتی انتظار می رود آن را به نفع electorally از اطلاعات به سرقت رفته و منتشر شده و از طریق تلاش های روسیه."

سنگ یافت شد گناه در پاییز گذشته شاهد دستکاری اظهارات نادرست و مانع یک بررسی کنگره به انتخابات دخالت. او محکوم شد و در ماه فوریه به 40 ماه در زندان بود و با توجه به تسلیم شدن در روز سه شنبه تا زمانی که رئیس جمهور تبدیل حکم او.

"راجر سنگ تحت درمان قرار گرفت و به طرز وحشیانه ای. راجر سنگ تحت درمان قرار گرفت بسیار ناعادلانه" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز شنبه.

او یکی از شش سابق مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و یا مشاوران به محکوم در روسیه بررسی است. در مجموع این تحقیقات تولید اتهامات علیه 34 نفر از جمله 25 روس ها متهم یا از نرم دموکراتیک به حساب های ایمیل و یا درگیر شدن در پنهان کمپین رسانه های اجتماعی به تقسیم آمریکایی افکار عمومی پیش از انتخابات.

____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAPtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب