بمبئی خاموش دفاتر به مردم می گوید برای ماندن در خانه به عنوان طوفان Nisarga باعث ریزش زمین

عکس: AFPطوفان Nisarga پاره پاره بام کردن خانه در یک شهر ساحلی در نزدیکی بمبئی چهارشنبه از مقامات دستور داد د

توسط KETABKHOOOON در 14 خرداد 1399
عکس: AFP

طوفان Nisarga پاره پاره بام کردن خانه در یک شهر ساحلی در نزدیکی بمبئی چهارشنبه از مقامات دستور داد دفاتر و کارخانه را تعطیل و گفت: مردم به ماندن در خانه معکوس حرکت به سهولت یک coronavirus مستند در هند megacity.

بمبئی و آن را احاطه کرده معمولا پناه از طوفان -- آخرین طوفان شدید به آمار شهرستان بود که در سال 1948 -- اما مقامات تخلیه حداقل 100000 نفر از مناطق مستعد سيل در ایالت ماهاراشترا و گجرات.

طوفان محصل در نزدیکی شهر ساحلی Alibag حدود 100 کیلومتر (60 مایل) در جنوب بمبئی روز چهارشنبه بعد از ظهر هواشناسان گفت.

آنها هشدار داد بارش سنگین-با بادهای 100-110 کیلومتر در ساعت (60-70 کیلومتر در ساعت) و gusts تا 120 kph -- به عنوان به خوبی به عنوان طوفان موج تا دو متر (6.5 فوت).

کسانی که تخلیه شامل نزدیک به 150 coronavirus بیماران از یک به تازگی ساخته شده است بیمارستان صحرایی در بمبئی تأکید مشکلات پیش روی شهرستان پیش از فصل باران های موسمی آن را به عنوان تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

45 سال Alibag ساکن تخلیه از خانه اش در نزدیکی دریا به خبرگزاری فرانسه گفت او می تواند راه بام پرواز را از طریق هوا به عنوان Nisarga قدرتمند بادها زده.

"شدت بسیار قوی است و هیچ چیز مانند آب و هوا و حوادث ما قبل از دیده می شود" گفت: Milind Dhodre استاد زندگی می کند که در Alibag با همسر و پسرش.

این شهر ساحلی است که امد و شد زیاد مورد علاقه بالیوود ستاره و صنعتگران که خود خانه های تعطیلات وجود دارد.

آیا خانه را ترک نمی کند'

در بمبئی پلیس اعلام کرد محدودیت های تازه در شهر 18 میلیون نفر بود که فقط شروع به ظهور از یک ماه-بلند مستند و ممنوع گردهمایی چهار نفر یا بیشتر تا پنج شنبه بعد از ظهر.

"خودداری از جسارت کردن به سواحل-سواحل, گردشگاه, پارک ها و دیگر مکان های مشابه در امتداد خط ساحلی" پلیس توییتی اوایل روز شنبه.

"آیا خود را ترک و به خانه خود را برای ایمنی و رفاه" ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray توییتی اواخر روز سه شنبه هشدار داد ممکن است اختلال در تغذیه با توجه به بارش باران های سنگین.

"ادارات صنایع و فعالیت های دیگر که در آغاز عملکرد بسته شد فردا و روز بعد از" او اضافه شده است.

زاغه نشينان در مناطق کم ارتفاع بمبئی دستور داده شده است که به حرکت به زمین عالی با مقامات شهرستان تبدیل خالی مدارس به اسکان موقت.

بین دولت و خدمات راه آهن نیز مختل با تاخیر و انحراف به اطمینان حاصل شود که قطار نمی خواهد سفر از طریق بمبئی تا طوفان گذشته بود.

Nisarga می آید بر روی پاشنه از طوفان Amphan که به کشته شدن بیش از 100 نفر به عنوان آن را ویران شرقی هند و بنگلادش ماه گذشته مسطح روستاها از بین بردن مزارع و خروج میلیونها نفر بدون برق است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن