Naya Rivera گزارش از دست رفته پس از رفتن بر روی یک قایق سوار در L. A.

Naya Rivera گزارش شد گم شده در یکشنبه, جولای 8, پس از در نظر گرفتن یک قایق سوار با پسرش Josey پیش از آن در روز

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

Naya Rivera گزارش شد گم شده در یکشنبه, جولای 8, پس از در نظر گرفتن یک قایق سوار با پسرش Josey پیش از آن در روز, Us Weekly می تواند تایید.

شهرستان ونتورا کلانتر گفت: ما که Glee آلوم, 33, اجاره موتور قایق موقت به مدت سه ساعت در روز چهارشنبه در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا منطقه لس آنجلس. هنگامی که او در 30 دقیقه گذشته برای بازگشت به قایق پرسنل رفت و در جستجوی این کشتی است.

"[آنها] او را در بر داشت قایق شناور با نیا 4-year-old son خواب در قایق و Naya بود هیچ جا یافت می شود" این گروه در بیانیه ای گفت به ما. "این فعال بررسی است. اعتقاد بر این است که نیا و پسرش شد, شنا در دریاچه ای در نزدیکی قایق و به عنوان آنها را به قایق پسر او ساخته شده آن را به قایق و Naya رفت زیر آب و انجام نمی دهند."

این مقامات گفتند آنها تماس گرفته شد در 4:38 بعد از ظهر روز چهارشنبه است که زمانی که یک "مقیاس بزرگ جستجو و نجات عملیات" آغاز شد. این جستجو شامل هواپیماهای بدون سرنشین و تیم کلانتر قایق و شیرجه تیم.

"جستجو متوقف شد در 10:00 p. m. به دلیل تاریکی و ایمنی جستجو و نجات افسران سر گرفته خواهد شد و فردا در ساعت 6:30 صبح" کلانتر را توضیح داد. "ونتورا شهرستان کلانتر بخش خواسته های اضافی برای غواصان و سونار تجهیزات برای ادامه جستجو فردا."

پیش از آن در شب, شهرستان ونتورا کلانتر مشترک یک ویدئو کلیپ از یک هلیکوپتر نجات در حال پرواز بر فراز این منطقه در حالی که به دنبال ستاره گم شده. "این فرد از دست رفته در دریاچه Piru شناخته شده به عنوان Naya Rivera, 33, لس آنجلس" این بخش هنوز توییتی. "SAR عملیات خود ادامه خواهد داد و در اولین نور است."

با توجه به لس آنجلس تایمزکالیفرنیا بومی اجاره قایق در حدود 1 بعد از ظهر روز چهارشنبه و صرف بعد از ظهر شنا با پسرش که او سهام با شوهر سابق رایان دورسی. مقامات تایید ریورا هویت پس از پیدا کردن کیف پول خود را شناسایی و در قایق شهرستان ونتورا کلانتر کاپیتان اریک Buschow گفت: خروجی.

Buschow اشاره کرد که Josey بود خواب در قایق هنگامی که او کشف کرد که "او در سلامت خوب است." وی افزود: "خانواده این است که رفتن را از طریق یک بسیار آسیب زا زمان در حال حاضر."

این داستان در حال توسعه است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن