Naya Rivera مرگ: "هیچ نشانه ای از قتل یا خودکشی در بر داشت

Naya Rivera بدن بازیافت شد از دریاچه Piru در نزدیکی لس آنجلس در دوشنبه, جولای 13, پنج روز پس از 33 سال بازیگر

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

Naya Rivera بدن بازیافت شد از دریاچه Piru در نزدیکی لس آنجلس در دوشنبه, جولای 13, پنج روز پس از 33 سال بازیگر گزارش شد گم شده است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه Ventura County Sheriff لایحه ایوب اعلام این خبر و نشان داد جزئیات جستجو.

"وجود دارد هیچ نشانه ای از خباثت و هیچ نشانه ای از این بود خودکشی" او به خبرنگاران گفت: در آن زمان رسما اعلام کرد بازیگر مرده است.

ریورا گزارش شد گم شده در یکشنبه, جولای 8, پس از او 4 ساله و پسر Josey داشت به تنهایی بر روی یک قایق. تا کنون از بیش از 50 پرسنل صرف روز جستجو در منطقه و غواصان بوده است تمیز کاری دریاچه.

Naya Rivera Death Authorities Found No Indication of Foul Play or Suicide
Naya Rivera گرگوری پک/شاتر

"ما از صحبت کردن با پسرش که او و Naya, شنا در دریاچه هم در برخی از نقطه در طول سفر خود" کلانتر مشترک با خبرنگاران. "در آن زمان که پسر او توضیح داده که کمک به قایق توسط Naya که باعث تقویت او را بر روی عرشه از پشت. او گفته محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب است."

او اشاره کرد که در حالی که آن را نه تایید آنچه دقیقا اتفاق افتاده ایوب معتقد است که این احتمال وجود دارد ریورا "محشور انرژی کافی برای رسیدن پسرش در پشت قایق اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش" بود و جاروب زیر فعلی.

ریورا بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان سانتانا لوپز در سرور و نشاط. او سابق costars Amber Riley and Heather Morris خال خال شد در دریاچه Piru در دوشنبه گذراندن وقت با ریورا خانواده از جمله رایان Dorsey, شوهر سابق او را با او به اشتراک گذاشته پسر Josey.

دیگر Glee ستاره گرفته اند به رسانه های اجتماعی به پرداخت ادای احترام به اواخر بازیگر.

"استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند" جین لینچکه ستاره دار به عنوان سو سیلوستر در Gleeتوییتی در روز دوشنبه. "عشق و صلح را به خانواده خود را."

Chris Colfer مشترک رجعت سیاه و سفید عکس از او با ریورا.

"چگونه می تواند به شما انتقال تمام عشق و احترام برای کسی که در یک پست ؟ چگونه شما می توانید خلاصه یک دهه از دوستی و خنده با کلمات به تنهایی ؟ اگر شما دوستان با Naya Rivera, شما به سادگی نمی تواند" این بازیگر که به تصویر کشیده کرت هامل در سری فاکس نوشت. "او با زیرکی و شوخ طبعی بودند بی بدیل است. زیبایی و استعداد بودند آخرتی. او حقیقت را به قدرت با وقار و شهامت و بی باکی. او می تواند تبدیل یک روز بد به یک روز بزرگ تنها با سخن گفتن. او الهام گرفته و سوگند مردم حتی بدون تلاش. نزدیک شدن به او بود و هر دو یک نشان افتخار و یک دست کت و شلوار از زره پوش. نیا بود واقعا یکی از یک نوع و او همیشه خواهد بود. ارسال همه عشق و علاقه من به او از خانواده ای فوق العاده و زیبا است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن