جدید فلین یادداشت: 'FBI رهبری' تصمیم به ارائه روسی تماس رونوشت به فلین در مصاحبه

به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک در مایکل فلین مورد عبارتند از ژانویه 2017 DOJ پیش نویس یادداشت است که می گوید

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک در مایکل فلین مورد عبارتند از ژانویه 2017 DOJ پیش نویس یادداشت است که می گوید "FBI رهبری" تصمیم گرفت در برابر نشان دادن فلین متن خود را تلفنی با سفیر روسیه در کاخ سفید در مصاحبه ای که منجر به گناه.

به DOJ سند مورخ 30 ژانویه 2017 — همراه با دسته ای از یادداشت های دست نویس از DOJ و FBI مقامات توصیف فلین در کاخ سفید با نخست وزیر مامور اف بی آی پیتر Strzok و FBI agent یوسف Pientka در تاریخ 24 ژانویه 2017 — ریختن نور بیشتر در اف بی آی خود به خودی مصاحبه با فلین که به تازگی آغاز کرده است نقش خود را به عنوان امنیت ملی و مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

"FBI توصیه می شود که بر اساس این مصاحبه ايمان نياوردند ژنرال فلین بود اقدام به عنوان یک سن روسیه" به DOJ پیش نویس سند است که به شدت redacted گوید. "اف بی آی همچنین توصیه می شود که اگر چه آنها به رسمیت شناخته شده و اظهارات مغایر با FISA مجموعه آنها بر این باور بودند که فلین معتقد است آنچه که او به آنها می گوید. FBI نیست مقابله با فلین با ارتباطات در طول مصاحبه."

این سند توضیح می دهد که در حالی که دفتر "باعث فلین با زبان مورد استفاده در طول تماس" فلین شد نشان داده شده است خود واقعی کلمه به دلیل یک تصمیم "ساخته شده توسط FBI رهبری به مقابله با فلین با واقعی با تکنولوژی کاهش است."

ذکر "تکنولوژی کاهش" در مورد مصاحبه موضوع — فلین دسامبر 2016 گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak — می افزاید: زمینه بیشتر به سوالات بیش از چگونه فلین را خواستار شد نظارت در وهله اول. "تکنولوژی کاهش" معمولا به عنوان داخلی اف بی آی اسناد که شامل توصیف و FISA هوش نشان می دهد که اف بی آی برداشت فلین تماس از طریق FISA نظارت است. DOJ بازرس کل Michael Horowitz گفت: دفتر هیچ شواهدی از یک FISA برنامه فلین بالا بردن احتمال این که فلین تماس با Kislyak برداشت شد از طریق FISA نظارت از روس ها.

در متون بین Strzok و پس از آن-DOJ, وکیل, لیزا صفحه با او در داشتن یک امر Strzok اشاره به کاهش است که این اداره تا به حال به دست آمده از فلین تماس و گفت که پس از آن-FBI دستیار کارگردان لایحه Priestap نگران بود با "های" اطلاعات در فلین — دوبله Crossfire تیغ یا "CR" برای کوتاه با اوباما در کاخ سفید.

"او مانند ما نگران است با بیش از به اشتراک گذاری" Strzok پیامک صفحه در ژانویه 3, 2017 با توجه به متن به دست آمده توسط جان سلیمان. "نمی خواهم زننده دادن CR کاهش WH. همه سیاسی فقط نشان می دهد دست ما و به طور بالقوه باعث می شود دشمنان است."

در آوریل unsealed اسناد از فلین تحقیق نشان داد که فلین مورد بررسی قرار گرفت و در یک مورد منتج توسط اف بی آی "Crossfire طوفان" کاوشگر از 2016 تهمت کمپین اما این دفتر نقل مکان کرد و به تحقیق در تاریخ 4 ژانویه سال 2017 پس از "عدم وجود هر گونه اطلاعات موهن" در مورد فلین را تماس با ما. Strzok سپس مداخله به نگه داشتن پرونده باز توضیح داد که "7طبقه درگیر" — مرجع طبقه در دفتر ستاد که خانه های ارشد FBI رهبری است.

متن فلین تماس با Kislyak منتشر شد در ماه مه نشان می دهد که فلین هرگز با اشاره به "تحریم" و خواسته روسیه به "تشدید" پس از دولت اوباما تحریم کرملین برای انتخابات دخالت.

فلین منتشر شد اسناد و مدارک در یک جمعه پر کردن دادگاه پس از آنها دست به دفاع از خود تیم توسط وزارت دادگستری این هفته است. فلین در حال حاضر قفل شده است و در نبرد با ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان که تا کنون حاضر به رها کردن فلین گناه با وجود DOJ حرکت به برداشت آن مورد استناد قبلا نامعلومی exculpatory اطلاعات است.

"در کوتاه مدت وجود دارد هیچ جرم و جنایت برای بسیاری از دلایل" فلین وکیل سیدنی پاول نوشت: اطلاعات جدید. "این اسناد شناخته شده بودند به وجود داشته باشد در بالاترین سطح وزارت دادگستری و مشاور ویژه و در عین حال آنها از دفاع به مدت سه سال."

ایالات متحده در روز جمعه دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار دستور پاول و DOJ به پاسخ در مدت 10 روز به قاضی سالیوان شنبه "en banc" دادخواست برای فلین مورد شنیده می شود توسط دادگاه تجدید نظر. یک پنل برای دی سی مدار در حال حاضر حکومت که سالیوان باید در مورد رد.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • FBI Agent سوال که آیا 'هدف' از فلین مصاحبه بود او را اخراج', یادداشت های دست نویس نشان می دهد
  • DOJ اذعان مایکل فلین است که اف بی آی 'به اشتباه شناسایی' پیتر Strzok یادداشت
  • بر نام خارج دادستان به نظر اوباما مقامات دریدن فلین


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب