ویروس جدید موارد جرقه زنگ در چین سین کیانگ

ارومچی در چین سین کیانگ استان محدود اکثر پروازها به شهر و تعطیل کردن مترو و اتوبوس خدمات پس از چند coronavirus

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
ارومچی در چین سین کیانگ استان محدود اکثر پروازها به شهر و تعطیل کردن مترو و اتوبوس خدمات پس از چند coronavirus عفونت تشخیص داده شد (AFP Photo/هکتور RETAMAL)

شانگهای (AFP) - پایتخت چین با سیاستهای غربی سین کیانگ منطقه محدود اکثر پروازها به این شهر در روز جمعه است و تعطیل کردن مترو و اتوبوس خدمات پس از چند coronavirus عفونت شد تشخیص مقامات دولتی و تحت کنترل دولت رسانه ها گفت.

تا کنون حداقل پنج مورد مربوط به اورومچی کشف شده است از جمله یک مرد بود که تایید مثبت پس از سفر او از شهرستان به استان شرقی ژجیانگ, دولت, رسانه ها گفت.

عفونت تشخیص داده شد ابتدا در روز چهارشنبه و اخبار از موارد باعث, دولت, رسانه ها در اورومچی به موضوع اطمینان در روز جمعه که سوپر مارکت ها تا به حال کافی سهام از مواد غذایی -- یک تلاش آشکار برای تضعیف وحشت-خرید.

جدید موارد نشان از ادامه مشکل چین چهره زنی را بگیرد که ظهور در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته قبل از پخش در سراسر کشور و در سطح جهان است.

سخت مستندات در سراسر کشور و گسترده COVID-19 تست تا حد زیادی به ارمغان آورد شیوع بیماری تحت کنترل در چینی مرزها.

اما یک کلاستر جدید پدید آمده در پکن در ماه ژوئن آلوده کردن بیش از 330 نفر نیز موجود است.

مقامات حمل و نقل هوایی اعلام کرد که 89 درصد از پروازهای نگهداری اورومچی لغو شده بود و سیستم مترو گفت: این شهر تنها خط بسته شده بود از اواخر پنج شنبه.

نه از مختصر اطلاعیه ها نشان داد که خدمات عادی ممکن است از سر گرفته شود.

عمومی, اتوبوس, خدمات نیز محدود و وسایل نقلیه مشمول کامل ضد عفونی در حالی که اتوبوس کارکنان مورد نیاز خواهد بود به COVID-19 آزمون, اتوبوس, مقامات اعلام کرد.

چین گزارش کرده است در مجموع بیش از 83,000 عفونت و 4,634 مرگ و میر.

حدود نیمی از سین کیانگ جمعیت بیش از 21 میلیون نفر است که متشکل از قومی Uighurs و دیگر تورکان مسلمانان بسیاری از آنها شکایت از دهه های سیاسی و مذهبی ظلم و ستم توسط حزب کمونیست چین که دولت را تکذیب کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب