شهر نیویورک می گوید: مراقبت از کودکان در دسترس خواهد بود برای 100K کودکان در پاییز مدارس به عنوان بخشی از بازگشایی

شهر نیویورک قصد دارد به ارائه مراقبت از کودک برای 100.000 کودکان پس از آن مدارس بخشی از بازگشایی در پاییز با ه

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

شهر نیویورک قصد دارد به ارائه مراقبت از کودک برای 100.000 کودکان پس از آن مدارس بخشی از بازگشایی در پاییز با هدف گسترش است که ظرفیت و حتی بیشتر در طول سال تحصیلی, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

نیویورک مدارس مقدماتی برنامه ای برای "یادگیری تلفیقی" رویکرد خود را برای 1.1 میلیون دانش آموزان با تکیه بر ترکیبی از حضوری و آموزش از راه دور ابتدا در ماه سپتامبر. با زمان هیبرید طرح اکثر دانش آموزان خواهد بود در داخل خود فیزیکی مدارس فقط دو یا سه روز در هفته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

جدید مراقبت از کودک ظرفیت در دسترس خواهد بود به پدر و مادر در روز است که یک کودک را از مدرسه از راه دور است و "بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت" د Blasio و دیگر مسئولان شهرستان گفت: زمانی که اعلام این طرح است.

"ما باید به بیشتر توانایی برای پدر و مادر که باید به عقب بر گردیم به کار ...مراقبت از کودک را به تمام تفاوت در جهان" د Blasio گفت: در یک کنفرانس جدید.

راهنمای پدر و مادر به مدرسه آنلاین: 9 سوال بپرسید به دامپزشک خود را بازگشت به مدرسه انتخاب

این شهر را با استفاده از مراکز و کتابخانه ها و سازمان های فرهنگی در میان ساختمان های دیگر به جای هجوم تقاضا است.

"ما قصد داریم به استفاده از هر تصور فضا" شهردار اضافه شده است.

شهر خود را اعلام کرد مقدماتی برنامه برای مدرسه reopenings این ماه و ده بلزیو گفت: وجود تقاضای زیادی برای مراقبت از کودک پس از پدر و مادر بیشتر به راحتی می تواند بازگشت به کار و یا کار از خانه. این ظرفیت های جدید را خواهد داد پدر و مادر "تعادل" و "امداد" در زندگی خود را, او گفت:.

د Blasio گفت: این شهرستان شد ساختمان جدید مراقبت از کودک ظرفیت "از ابتدا".

"ما نیاز به ایجاد چیزی است که وجود ندارد قبل از اینکه در این مقیاس به جای یک نیاز جدید و یک واقعیت جدید" شهردار گفت.

این سیستم نیز طراحی شده برای کودکان سنین با روش های مختلف برای مراقبت از اوایل دوران کودکی و K-8 درجه کودکان است.

ملانی Hartzog بودجه شهرستان را مدیر گفت: این روز در این شهر مراقبت هستند که قاب به عنوان "آموزش labs" که شامل استفاده از کتابخانه ها و نهادهای فرهنگی و ویژگی های هنر, تفریح, تدریس خصوصی و ممکن است در سفرهای.

Hartzog گفت: این برنامه به دنبال خواهد داشت مقامات بهداشت عمومی' راهنمایی برای اطمینان از فرزندان و کارکنان ایمنی برای جلوگیری از گسترش ویروس. سرمایه گذاری های اضافی در تجهیزات حفاظت فردی ساخته خواهد شد بیش از حد Hartzog گفت.

د Blasio هفته گذشته نام مدرسه reopenings "بزرگترین بخشی از راه اندازی مجدد شهر ما." اکثر مدارس قادر به آوردن دانش آموزان به عقب در حالی که همچنین حفظ امن اجتماعی فاصله او اضافه شده است.

"هنگامی که شما فکر می کنم در مورد اجتماعی فاصله شما نیاز به فضای بیشتر" د Blasio گفت. "شما در حال رفتن به کمتر بچه ها در کلاس درس کمتر بچه ها در ساختمان است."

پدر و مادر نیز باید گزینه ای را برای دانش آموزان خود را به باقی می ماند از راه دور تمام وقت.

آنلاین مدرسه ؟ در فرد؟: چگونه پدر و مادر در حال ساخت خود را در پاییز سال 2020 تصمیم گیری به عنوان COVID-19 مناقشات سیاسی ادامه

با وجود این شهرستان را اعلام و از برنامه های خود را در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هفته گذشته گفت که این امر می تواند به دولت به تصویب رسمی برای بازگشایی طرح است. شهرها و استان ها باید تا تاریخ 31 ژوئیه برای ارسال بازگشایی مجدد برنامه ها به دولت که به تصویب در ماه اوت است. کومو گفت که او می خواهد برای دیدن اگر این ویروس سنبله در هفته های آینده.

در حالی که شهر نیویورک و مناطق اطراف آن — پس از آن که کانون جهانی از همه گیر — ویران شد COVID-19 در بهار دولت دیده می شود کم تعداد موارد جدید در هفته های اخیر. در جای دیگر در سراسر کشور این ویروس خونتان.

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: شهردار نیویورک, بیل د Blasio, اعلام سقوط مراقبت از کودک در میان COVID-19tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن