نیویورک ممکن است باید اجتناب شود تبدیل شدن آمریکا به کانون شیوع کروناویروس اگر رژیم صهیونیستی است. کومو تا به حال بنا به گزارش ها را رد کرد و پناهگاه در خانه مشاوره

یک فرد با پوشیدن ماسک سواری دوچرخه در Flatiron به عنوان ساختمان امپایر استیت دیده می شود در پس زمینه در میان c

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399
یک فرد با پوشیدن ماسک سواری دوچرخه در Flatiron به عنوان ساختمان امپایر استیت دیده می شود در پس زمینه در میان coronavirus همه گیر در 16 ماه مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

  • سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گزارش مشترک یک کپی از این منطقه را پناهگاه در محل سفارش با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در اواسط ماه مارس با توجه به جدید ProPublica گزارش.

  • وقتی de Blasio مشترک جهت متن با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو فرماندار گزارش تمسخر این و گفت که اصطلاح "پناهگاه در محل" صدا "بود در پاسخ به یک آخرالزمان هسته ای."

  • کومو در نهایت قفل شده ایالت نیویورک در مارس 22, اما این تاخیر به احتمال زیاد عاملی که چرا دولت تبدیل شده است که ما در کانون شیوع کروناویروس.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سان فرانسیسکو در ابتدا انتظار می رود برای تبدیل شدن به کانون شیوع کروناویروس در آمریکا آن را به عنوان از لحاظ جغرافیایی قرار گرفته و نزدیک به چین که در آن بیماری برای اولین بار کشف شد.

اما سان فرانسیسکو و دیگر منطقه خلیج شهرستانهای استان و همچنین کل ایالت کالیفرنیا عمل اولیه و صادر stay-at-home سفارشات در مارس 17 و 19 بود. اقدام سریع به دست آورده west coast منطقه ملی ستایش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

نیویورک از سوی دیگر تا به جای تبدیل شدن به کانون ما شیوع با اکثریت موارد گزارش شده در شهر نیویورک است. و جدید ProPublica گزارش به بررسی چگونگی سان فرانسیسکو و نیویورک در پاسخ به این بیماری است.

مرتبط: چرا برانکس دو COVID-19 موارد به عنوان منهتن

به گزارش سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد بود بیشتر پذیرای مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی از شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio. نژاد صادر محلی اورژانس پس از سفارش, اولین مورد تایید شده داشت در سان فرانسیسکو. نیویورک تا به حال 100 موارد گزارش شده قبل از د Blasio به دنبال کت و شلوار.

و نژاد بنا به گزارش ارسال یک کپی از این پناهگاه در محل سفارش که رفت به اثر در تاریخ 17 مارس به د Blasio در مورد آن می تواند استفاده کنید. وقتی de Blasio مشترک با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو فرماندار گزارش تمسخر نظم و گفت که اصطلاح "پناهگاه در محل" صدا "بود در پاسخ به یک آخرالزمان هسته ای" و خواهد مردم را بترساند.

کومو نیز گزارش سوال که آیا آن را در درون د Blasio را صلاحیت حتی موضوع یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

"هیچ شهری در دولت می تواند قرنطینه خود را بدون دولت تصویب" کومو این گزارش گفت:. "من هیچ برنامه ای ندارند به قرنطینه هر شهر است."

اما او در نهایت قفل کردن نه فقط شهر نیویورک بلکه کل دولت در مارس 22, فقط پنج روز پس از منطقه خلیج سانفرانسیسکو رسما وارد خود را دارد.

شایان ذکر است که شهر نیویورک است که در این کشور پرجمعیت ترین و متراکم ترین در حالی که سان فرانسیسکو دوم متراکم ترین و 13th, پرجمعیت ترین.

اما این پنج روز تاخیر به احتمال زیاد عاملی که چرا شهر نیویورک شده است یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها در کشور و به همین دلیل در سان فرانسیسکو عفونت تعداد باقی مانده است پایین تر است. کارشناسان نقل شد در یک مقاله نیویورک تایمز در مارس گفت که تحقیقات خود نشان داد بسیار پایین تر مرگ و میر برای دولت تا به حال مقامات در عمل یک یا دو هفته زودتر. و رئیس سابق شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان دکتر تام فریدن تکرار این نتیجه گیری در یک صدای جیر جیر در ماه آوریل به عنوان ProPublica یادداشت ها. "روز قبل از آن و بسیاری از مرگ و میر می تواند مانع از" فریدن ارسال شده است.

وجود دارد در حال حاضر حدود 190,000 گزارش موارد تایید شده در شهر نیویورک با بیش از 20 ، 000 و میر گزارش شده. سان فرانسیسکو است 2,091 مورد تأیید و 36 و میر گزارش شده.

ایالت نیویورک تقریبا 350,000 تایید موارد با نزدیک به 28,000 گزارش مرگ و میر. کالیفرنیا مقایسه شده 76,000 مورد تأیید و از 3200 و میر گزارش شده.

این ProPublica گزارش اشاره می کند که کومو است پس گفت: او بخواهد او را پاسخ داده اند با سرعت بیشتری به کوروناویروس. همچنین اشاره می کند که هر دو کومو و د Blasio در حال حاضر بسیار محتاط در مورد مرحله به مرحله بازگشایی برنامه ریزی برای شهر نیویورک به دلیل بزرگی آن شیوع.

شما می توانید جزئیات کامل گزارش ProPublica اینجا.

کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب