نیوزیلند رهبر حمل با تلویزیون مصاحبه در طول زلزله

1 / 2نیوزیلند زلزلهدر این تصویر ساخته شده از ویدئو نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به نظر می ر

توسط KETABKHOOOON در 5 خرداد 1399
1 / 2

نیوزیلند زلزله

در این تصویر ساخته شده از ویدئو نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به نظر می رسد تا زمانی که یک زلزله زده در طول یک زنده مصاحبه تلویزیونی در ولینگتون, نیوزیلند, صبح روز دوشنبه 25 مه سال 2020 است. نیوزیلند نشسته در حلقه آتش اقیانوس آرام است و گاهی اوقات به نام لرزان جزایر خود را برای زمین لرزه های مکرر. (Newshub از طریق AP)

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به سختی قلم ضرب و شتم در هنگام زلزله زده در طول یک زنده مصاحبه تلویزیونی دوشنبه صبح.

او قطع Newshub میزبان پل رایان به او بگویید آنچه اتفاق می افتد در مجلس پیچیده در پایتخت, Wellington.

"ما فقط با داشتن کمی از زلزله در اینجا رایان کاملا مناسب و معقول لرزش در اینجا," او گفت: به دنبال و در اطراف اتاق. "اما um اگر شما نگاه کنید همه چیز در حال حرکت پشت سر من."

نیوزیلند نشسته در حلقه آتش اقیانوس آرام است و گاهی اوقات به نام لرزان جزایر خود را برای زمین لرزه های مکرر.

دوشنبه بزرگی 5.6 زلزله زده در اقیانوس ها حدود 100 کیلومتر (62 مایل) در شمال شرقی Wellington, با توجه به U. s. Geological Survey.

زلزله آمار فقط قبل از ساعت 8 صبح و با احساس بود توسط هزاران نفر از زلاند جدید که آماده شد برای شروع کار خود را در هفته. آن را به اندازه کافی قوی به سر و صدا غذا از قفسه ها و توقف قطار خدمات.

اما وجود دارد هیچ گزارشی از خسارت عمده و یا آسیب.

Protocol wine studio در ادامه با او مصاحبه گفتن میزبان تکان دادن متوقف شده بود.

"ما خوب Ryan," او گفت:. "من تحت هر حلق آویز چراغ نگاه می کنم مثل من در یک ساختمان صدا گیرد."

Protocol wine studio است که پیشرو در این کشور و سلامت اقتصادی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: بعد از آن که به فکر رفتن را از طریق سر خود را زمانی که زلزله رخ داد این بود: "جدی؟"

2011 زلزله در این شهر که به کشته شدن 185 نفر و تخریب بسیاری از منطقه مرکز شهر. این شهرستان است که در ادامه به بازسازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de