نحوه انتخاب قایق بادی

رزیدنت اویل ۴ ریمیک دارای ۱۶ فصل است که در قسمت اول از راهنمای قدم به قدم این بازی، به صورت کامل و جامع به ۸

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

رزیدنت اویل ۴ ریمیک دارای ۱۶ فصل است که در قسمت اول از راهنمای قدم به قدم این بازی، به صورت کامل و جامع به ۸ فصل میپردازیم. در راهنمای بازی Resident Evil 4 Remake به شما کامل آموزش میدهیم که چطور مراحل و پازلهای بازی رزیدنت اویل ۴ ریمیک را با موفقیت به اتمام برسانید. مجدد به سمت راهرو برگردید و از کلید کلبه شکارچی برای باز کردن در با نقاشی قرمز رنگ سمت راست استفاده کنید. همچنین میتوانید در صورت تمایل، از این فرصت برای ارتقای سلاحهای خود استفاده کنید. به طوری که شما با پمپاژ آب به هوا پرتاب می شود و در همان حالت می مانید. در این تفریح دو سکو با ارتفاع 40 و 60 متر وجود دارد که افراد می توانند پس از تجربه سکوی 40 متری، از سکوی 60 متری نیز استفاده نمایند. اولی در راهروی تخریب شده با دو پنجره است که دشمنان نهایی در آن راه میرفتند، سپس دومی و سومی در اتاق اصلی بزرگتر با دشمنی هستند که از شما خواسته شده است چگونه با آن مقابله کنید. کشتی تفریحی اوستا در سانس های مختلف از شب به صورت دو ساعته شما به صرف شام و موسیقی های گوش نواز بر روی آب های خلیج فارس دعوت می کند.

برخی از گردشگران ممکن است که به تماس بدن با آب علاقه ای نداشته باشند و از رها شدن در اعماق دریا ترس را احساس کنند. فروش فروش قایق بادی اینتکس و انواع قایق بادی تفریحی و ورزشی و خانوادگی و قایق های بادی حرفه ای intex موتور خور با قابلیت نصب موتور و برند هایی همچون اینتکس و بست وی و قایق بادی مارینر و انواع و اقسام قایقهای بادی جمینی در سایت اینتکس سنتر مرکز فروش قایق های بادی و نمایندگی اصلی اینتکس در ایران. کنبار: طنابهای قایق که از الیاف نارگیل بافته میشود. از این کلید برای باز کردن کشوهای قفل شده استفاده میشود. پس از مدتی، کات سینی به شما نشان داده میشود و لوئیس میگوید که باید به طبقه بالا بروید. از اتاق بیرون بروید و پس از باز شدن در، تاجر را میبینید که به شما اشاره میکند. از قایق بادی در رودخانه های کم عمق که کف آن ها دارای سنگ ریزه یا چوب درخت است استفاده نکنید زیرا احتمال پاره و سوراخ شدن آن چند برابر می شود. قایق بادی مارینر دارای دو جای پارویی متحرک چرخ دنده دار برای راحت تر پارو زدن هستند که پارو زنی را برای شما راحت تر و پر سرعت تر میکند در حقیقت این جای پارو ها بروی بدنه قایق پرس نشده اند و با یک سری چرخ دنده و پیچ روی بدنه سوار شده اند.

می توانستید زودتر آنها را چاقو بزنید، اما تیراندازی با تفنگ دستی شما بسیار ساده تر است. قبل از صحبت با آنها می توانید این درخواست را در سمت راست روی دیوار بیابید. روی دیواری که درست از کنار او میگذرد، میتوانید درخواست ماموریت بعدی را پیدا کنید، جایی که باید ۳ مار افعی را به او بفروشید. قبل از صحبت با او میتوانید این درخواست ماموریت را در سمت راست روی دیوار بیابید. سپس میتوانید نقشه گنج روستا را در ازای یک اسپینل خریداری کنید. این آیتم همه گنجهای منطقه روستا را بر روی نقشه شما مشخص میکند و پیدا کردن آنها را آسانتر میکند. موش اولی در راهروی تخریب شده با دو پنجره است، موشهای دومی و سومی در اتاق اصلی بزرگتر هستند که چند دشمن نیز آنجا حضور دارند و شما باید با آنها مقابله کنید. ابتدا از دری که در طرف مقابل اتاق قرار دارد عبور کنید. از اتاق بیرون بروید و پس از باز شدن در را تاجر به شما اشاره می کند. Data has  been g en er at ed wi th the  help of GSA C ontent Gener ator D emover si​on!

پس در ادامه با پیکسل آرتس همراه باشید. پس از کات سین از زیرزمین خارج شوید. برای رسیدن به کات سین بعدی به راه خود ادامه دهید و از پلهها بالا روید. سپس گارد مرزی فنلاند ناوگان هیدروکوپترهای خود را به دلیل سخت گیرانه بودن استانداردهای ایمنی کار، جایگزین هواناو کرد. ممکن است یکی از آنها را در اتاق قبلی پیدا کرده باشید، اما مارهای افعی به طور تصادفی هنگام شکستن جعبهها یا بشکهها ظاهر میشوند، سپس میتوان به آنها حمله کرد و آنها را برای نگهداری در موجودی خود برداشت و بعد به عنوان اقلام شفابخش استفاده کرد. در ساختمان کوچک، در برابر چنین خمشی میتوان با مهار کردن پیرامون ساختمان به زمین، مقاومت کرد. در محیط بیرون، شما اولین بشکه قابل تخریب بازی رو پیدا میکنید که میتوانید با ضربه زدن به وسیله چاقو آن را بشکنید. همیشه قایق بادی را در دمای اتاق نگهداری کنید، اگر دمای محل نگهداری خیلی بالا باشد باعث چسبیدن قسمت های روی هم قرار گرفته می شود و ممکن است موقع باز کردن پاره شود، اگر می توانید موقع تا زدن قایق روی قسمت های روی هم افتاده پودر بچه بپاشید. گُفیه: قرقرههای طنابهای قایق.

آخرین مطالب