نیک کانن نکات در افکار خودکشی پس از اظهارات ضد یهودی رسوایی

نیک کانن باز کرد تا در مورد وضعیت خود و سلامت روانی در پی ام تی وی را از شرکت مادر ViacomCBS شلیک او را برای س

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

نیک کانن باز کرد تا در مورد وضعیت خود و سلامت روانی در پی ام تی وی را از شرکت مادر ViacomCBS شلیک او را برای ساخت اظهارات ضد یهودی.

این نقاب خواننده , میزبان, 39, سوگواری از دست دادن دوست خود رپ رایان Bowers — که به تازگی خودکشی در یک عاطفی ادای احترام طریق Instagram در شنبه, جولای 18.

"پس از بیدار شدن و به سختی در حال افزایش از خود من تیره تفکر از ادامه وجود فیزیکی بر روی این سیاره این جنگجو قدرتمند در واقع تا به حال به آن را انجام دهد" او زیر نویس یک عکس از دو نفر از آنها.

Nick Cannon Hints At Suicidal Thoughts After Anti-Semetic Remarks Scandal
نیک کانن Shutterstock

توپ توضیح داد که قهقهه شده بود به ضرب گلوله های پلیس و صرف ماه در کما قبل از آمدن به استودیو برای ضبط موسیقی است. این همه که زاج به یاد می آورد قهقهه گفتن او "همه چیز هنوز هم لطمه می زند."

او افزود: "یک بار دیگر برادر من شما باید با قرار دادن این جهان در چشم انداز برای من. شما را که اغلب از آنجا که من هرگز نفهمیدم چه کسی بود که تجربه sooo بسیار درد هنوز هم می تواند به خنده و لبخند از طریق آن همه است."

توپ بود اجازه رفتن از ViacomCBS در روز سه شنبه, جولای 14, پس از او ساخته شده است اظهارات ضد یهودی در ماه ژوئن قسمت از "توپ کلاس" پادکست. سابق america's Got Talent میزبان خواستار آن است که این شرکت — که دارای شبکه های مانند MTV و Nickelodeon است — او را به مالکیت خود سری وحشی n' ،

یک روز بعد از او صادر شده عذرخواهی توضیح داد که او در حال حاضر اختصاص داده شده به ایجاد "ارتباط عمیق تر" با جامعه یهودی.

"من گسترش عمیق ترین و صادقانه ترین عذر خواهی به من یهودی خواهران و برادران برای مضر و تفرقه کلماتی که از دهان من در طول مصاحبه با ریچارد گریفین" او گفت Us Weekly , در بیانیه ای. "آنها تقویت بدترین کلیشه یک افتخار و با شکوه مردم و من احساس شرمندگی از مردم ناآگاه و ساده لوحانه جایی که این کلمات را از آمد."

روباه او را پذیرفته عذرخواهی و یک سخنگوی این شبکه گفت: ما آنها امیدوار به "حرکت به جلو" با توپ که به میزبانی فاکس نقاب خواننده پس از 2019.

توپ ارسال شده پیام دیگری ساخته شده است که طرفداران نگران این جا در پنج شنبه, جولای 17.

"من صدمه دیده است کل جامعه و از آن دردناک me به من هسته, من فکر کردم آن را نمی تواند بدتر. سپس من به تماشای خود من جامعه به نوبه خود بر من و با من تماس فروش برای عذرخواهی. شب بخیر. لذت بردن از زمین" او توییتی اضافه کردن "y'all می توانید این سیاره من!"

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن