نیک کردرو مرده در 41: ستاره برادوی می میرد پس از Coronavirus عوارض

نیک کردرو درگذشت در یکشنبه, جولای 5, پس از درد و رنج از coronavirus عوارض. او 41. "خدا به فرشته ی دیگر در بهشت

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

نیک کردرو درگذشت در یکشنبه, جولای 5, پس از درد و رنج از coronavirus عوارض. او 41.

"خدا به فرشته ی دیگر در بهشت اکنون" همسرش آماندا Klootsارسال شده در Instagram در بعد از ظهر یکشنبه. "عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است."

"من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا" او زیر نویس سیاه و سفید عکس ، "قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز."

Kloots تشکر شوهرش "فوق العاده دکتر" دکتر David Ng که برای مراقبت برادوی ستاره خود را در سراسر 91 روز در بیمارستان است. "نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم," او نوشت. "نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن."

او به پایان رسید او ارسال با تشکر از شما به هر کسی که او را حمایت و در طول نبرد خود را.

"من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او گفتند شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی می کنند زندگی خود را' من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من است."

کردرو بستری شد به لس آنجلس Cedars-Sinai Medical Center در مارس 31, که در آن او به طور ناخودآگاه در یک واحد مراقبت های ویژه. او در ابتدا مبتلا به پنومونی اما کانادا ستاره بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس در تاریخ 1 آوریل.

Nick Cordero Dead at 41 Broadway Star Dies After Coronavirus Complications
نیک کردرو در برادوی باز از رایت 'این' در 15 آوریل 2019 در شهر نیویورک است. گریگوری پک/شاتر

هفته بعد کردرو تحت یک روش به حق خود پا قطع شده در مارس 18. "آن پایین آمد به یک نقطه که در آن صادقانه آن را زندگی یا پا و ما تا به حال به زندگی را انتخاب کنید. من زندگی را انتخاب کنید,"' کردرو را که صریح در سراسر شوهرش نبرد سلامت گفت: امروز در مارس 20.

"آنها با قرار دادن دستگاه ECMO در او برای نجات جان خود" سابق رادیو شهر لزبین, کون بزرگ, 38, ادامه. "آن را به معنای واقعی کلمه زندگی خود را نجات دهد و آن را انجام دادم خدا را شکر. و گاهی اوقات عکس العمل قرار دادن که دستگاه می تواند باعث برخی از مسائل خون و انجام آن با پای خود."

فقط جلوتر از خود بی عبور Kloots مشترک یک به روز رسانی در عشق بیماری است. "ما یاد بگیرند که با توجه به COVID نیک ریه به شدت آسیب دیده به نگاه تقریبا مانند او شده است یک فرد سیگاری برای 50 سال آنها گفت:," او توضیح داد: در Instagram داستان در آوریل 30. "آنها که آسیب دیده است."

Kloots اضافه شده است که وجود دارد "حفره در ریه های خود که در آن بدیهی است که شما نمی خواهید سوراخ می شود."

Nick Cordero Dead at 41 Broadway Star Dies After Coronavirus Complications
نیک کردرو و آماندا Kloots در برادوی باز از 'A Bronx Tale" در دسامبر 1, 2016 در شهر نیویورک است. آبل فرمین/انواع/شاتر

Kloots و زن و شوهر را 12-ماه-پیر پسر الویس شده بود و ماندن در Zach Braff's مهمانخانه در سراسر کردرو نبرد. از مالش های آلوم, 45, یکی از کردرو بهترین دوستان است.

"نیک کردرو و همسر و کودک شده اند و زندگی در خانه مهمان به مدت هفت ماه به عنوان آنها در خانه-خرید در L. A. به حرکت کردن در اینجا. نیک یک ستاره برادوی و آماندا, همسرش, یک مربی و آنها سقوط در عشق با L. A" Braff گفته خبرنگار هالیوود در 30 آوریل. "بنابراین آنها به خانه رفت به بسته همه چیز خود را و او COVID-19 زمانی که آنها آن است, و او آن را بدتر از هر کسی که من شنیده ام از کسی که نیست در گذشت."

کردرو ساخته شده یک نام برای خود در برادوی به صحنه. او در طول زندگی حرفه ای او به نظر می رسد در تولیدات پیشخدمت و سرچشمه نقش سانی در داستان برانکس.

در سال 2014 کردرو دریافت نامزدی جایزه تونی برای بهترین بازیگر برجسته در رابطه با عملکرد خود به عنوان Cheech در Bullets Over Broadway. او همچنین به دست آورده نامزد از درام میز جوایز و درام لیگ برتر جوایز.

او جان سالم به در Kloots و پسر الویس.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب