نیک کردرو بیوه آماندا Kloots دارای یک بنای یادبود برای دیر برادوی ستاره

در دوست داشتن حافظه است. نیک کردرو را بیوه, Amanda Klootsمیزبانی "و" یادبود به مناسبت اواخر برادوی زندگی ستاره

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

در دوست داشتن حافظه است. نیک کردرو را بیوه, Amanda Klootsمیزبانی "و" یادبود به مناسبت اواخر برادوی زندگی ستاره.

مربی شخصی, 38, مشترک از طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 11, که او جمع شده بودند با کردرو نزدیک دوستان و خانواده بیش از آخر هفته برای مراسم.

Nick Corderos Widow Amanda Kloots Holds a Memorial for Late Broadway Star
نیک کردرو و آماندا Kloots. شاتر

"من گفت:" نیک می خواستم این را به عنوان یک جشن. بیایید سعی کنید به خنده به اشتراک گذاری داستان های بزرگ و آواز خواندن برای او و به حافظه خود را,'" Kloots زیر نویس یک عکس از خودش نگه داشتن زن و شوهر 13-ماه-پیر پسر الویس. "او می توانست آن را دوست داشتم. آن را زیبا و کامل است. روح او بود قطعا وجود دارد."

Kloots دقیق از نکات برجسته این خدمات که شامل گروه گوش دادن به آهنگ "من اینجا هستم" از رنگ بنفشیک موسیقی برادوی که او و کردرو پیوند می خورند ، او افزود که این ترانه برگزار می شود تا به یک معنی جدید برای او در پی تونی نامزد شدند.

"نیک و من تو را دیدم این نمایش در برادوی سال پیش و ما در سمت چپ تئاتر در اشک لال," سابق برادوی رقصنده به یاد می آورد. "آن را به عنوان بود که آخرین شب از آلبوم در نیمه دوم از این آهنگ به من ضربه سخت است. واقعا من می ترسم. می ترسم از حالت عادی درد از دست دادن و بودن به اندازه کافی قوی به از طریق آن دریافت کنید. اما من می دانم که نیک است در بالا مسیریابی برای من باور در من و امید برای من است."

مشاهده این پست در Instagram

ما تا به حال یک یادبود دیروز با خانواده و دوستان نزدیک. من گفتم: "نیک می خواستم این را به عنوان یک جشن. بیایید سعی کنید به خنده به اشتراک گذاری داستان های بزرگ و آواز خواندن برای او و به حافظه خود را." او می توانست آن را دوست داشتم. آن را زیبا و کامل است. روح او بود قطعا وجود دارد. ما گوش به آهنگ من اینجا از رنگ بنفش است. نیک و من تو را دیدم این نمایش در برادوی سال پیش و ما در سمت چپ تئاتر در اشک لال. به عنوان آن بود که آخرین شب از آلبوم در نیمه دوم از این آهنگ به من ضربه سخت است. واقعا من می ترسم. می ترسم از حالت عادی درد از دست دادن و بودن به اندازه کافی قوی به از طریق آن دریافت کنید. اما من می دانم که نیک است در بالا مسیریابی برای من باور در من و امید من. او می خواهد من را به زندگی می کنند این زندگی جدید و او می خواهد مرا به بهترین نسخه از خودم برای پسر ما. من وعده داده شده او در بیمارستان است که من سعی می کنید برای انجام این کار است. هنگامی که من شنیده ام این شعر دیروز من فکر می کردم "باشه. زمانی که من شک اگر من می توانید از طریق این بازی من این آهنگ. از آن خواهد شد شعار من." این یک سفر طولانی پیش رو و پایین جاده من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در. هیچ کس نمی تواند به من بگویید که چگونه به آن را انجام دهد من باید آن را انجام دهد. من ممکن است کارها را درست انجام دهید من ممکن است آنها را انجام دهد اشتباه است. وجود ندارد یک راه مناسب. یک روز یک گام در یک زمان. من ایمان که خدا است که منجر به راه و نیک ما است ، در صورتی که شما نمی دانید این آهنگ و همچنین نیاز به یک شعار در اینجا شعر. آیا به نفع خودتان با گوش دادن به @cynthiaerivo آن را می خوانم. "من میخوام یک نفس عمیق بکشید. میخوام نگه داشتن سر من است. جاوا قرار داده و شانه های من برگشت و نگاه شما در چشم راست. من میخوام لاس زدن با کسی که آنها راه رفتن توسط. من میخوام sing out . . . آواز خواندن است. من اعتقاد دارم که من درون من همه چیز را که من نیاز به زندگی یک نعمت زندگی است. با تمام عشق در من زنده من ایستاده عنوان بلند به عنوان بلندترین درخت. و من خدا را شکر هر روز که به من داده شده هر دو آسان و سخت آنهایی که من livin'. اما بیشتر از همه من خدا را شکر برای محبت که من واقعا هستم. من زیبا هستم. بله, من زیبا هستم و من اینجا هستم."

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

Kloots اعلام کرد که کردرو — که ستاره دار در برادوی موزیکال Bullets Over Broadway, پیشخدمت و یک Bronx Tale: موسیقی — درگذشت در جولای 5 پس از سه ماه نبرد با کروناویروس عوارض. او 41.

"من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا" او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان است. "قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز."

Kloots تشکر کردرو را "الماس در خشن" دکتر David Ngو اشاره کرد که در اواخر مجری "قطعا قرار داده تا مبارزه" در طول بستری شدن در بیمارستان.

او افزود: "من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من است."

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب