Nicola Peltz: 5 چیزهایی که در مورد بروکلین بکهام, نامزد

بانوی خوش شانس! Nicola Peltz و بروکلین بکهام عناوین ساخته شده که دو رو درگیر در جولای سال 2020 پس از دوستیابی

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

بانوی خوش شانس! Nicola Peltz و بروکلین بکهام عناوین ساخته شده که دو رو درگیر در جولای سال 2020 پس از دوستیابی برای کمتر از یک سال.

"نیکولا و بروکلین دوستان و خانواده بسیار فوق العاده شاد برای آنها و اعتقاد آنها واقعا روح در یک بدن" یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی این جفت ارز را نقطه عطف.

این زن و شوهر بودند که اولین مرتبط در اکتبر 2019 پس از کشف در یک حزب هالووین خود را اعلام کرد خبر بزرگ در جولای 11.

"شما به من خوش شانس ترین دختر در جهان," Bates Motel آلوم نوشت طریق Instagram. "من نمی توانم صبر کنید به صرف بقیه زندگی من در کنار شما. عشق خود را با ارزش ترین هدیه است. من شما را دوست دارم خیلی خیلی عزیزم."

بکهام نشان داد که او ظهور این سوال دو هفته قبل در یک شبیه رسانه های اجتماعی ادای احترام.

"من دلبر به ازدواج من و او گفت: بله xx, من خوش شانس ترین مرد در جهان" عکاس مزبور همان عکس از جفت گرفته شده توسط خود هارپر. "من قول می دهم به بهترین و بهترین, پدر, یک روز ❤️ I love you baby xx."

این مرغ عشق دریافت آرزوهای خوب از بکهام در, ویکتوریا بکهامکه به Instagram همان روز برای به اشتراک گذاشتن هیجان بیش از اخبار است. "تو خیلی دوست دارم و یک عمر خوشبختی" طراح مد نوشت: در آن زمان. "ما همه شما را دوست دارم هر دو تا مقدار x."

بروکلین گردباد عاشقانه با Peltz آغاز شد و یک ماه بعد از او تقسیم از Hana صلیب. برای او بخشی Peltz بود که قبلا مرتبط با انور حدید.

این مدل انگلیسی و نیویورک بومی شروع رابطه خود را در ماه اکتبر 2019 و شد Instagram رسمی در ژانویه سال 2020 است.

از آن پس زن و شوهر باید در سفر همراه برد و یکی دیگر خانواده ها بوده و در مورد ارتباط آنها از طریق رسانه های اجتماعی. آنها همچنین جشن بروکلین تولد 21 در لندن با دیوید بکهام قبیله در مارس سال 2020 است.

قبل از پیدا کردن او برای همیشه لطفا برای عشق Peltz تا به حال ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک بازیگر در تلویزیون و فیلم است. او نیز استفاده می شود به یک خانواده بزرگ داشتن متعدد خواهر و برادر خودش اما بر خلاف او نامزد Peltz جوانترین در گروه.

در پایین حرکت به یادگیری بیشتر در مورد ازدواج با ویکتوریا و دیوید بکهام's پسر ارشد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب