نه نفر به ضرب گلوله در مینیاپولیس در میان موجی از خشونت های زیر جورج فلوید قتل

نه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در مینیاپولیس در سهشنبه شب در میان موجی از خشونت های پس از مرگ جورج فلوید در طول

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

نه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در مینیاپولیس در سهشنبه شب در میان موجی از خشونت های پس از مرگ جورج فلوید در طول دستگیری استار تریبیون گزارش داد.

تیراندازی به شدت افزایش یافته و در این شهر بیش از سه هفته از ناآرامی های پس از فلوید یک آفریقایی آمریکایی کشته شد در طول بازداشت توسط مینیاپولیس افسران پلیس. پس از مه 26, 66 نفر بوده است به ضرب گلوله در این شهرستان متشکل از 45 درصد از قربانیان تیراندازی در مینیاپولیس برای این سال است.

سه شنبه تیراندازی به دنبال حادثه روز یکشنبه که در آن هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در طول یک نوار مبارزه با. یکی از قربانیان این تیراندازی نوار آنجا درگذشت.Â

بازداشت شده اند ساخته شده در هر یک از های اخیر تیراندازی.

به نظر نمی رسد که تیراندازی متصل به تظاهرات بیش از فلوید مرگ است. کسانی که در تظاهرات خشونت تبدیل شد و در برخی موارد با تظاهر تنظیم آتش به مینیاپولیس سوم پلیس در حوزه ساختمان و همچنین تعداد زیادی از کسب و کار.

مینیاپولیس شورای شهر است و تخمین زده می شود که خسارت وارده به ساختمان ها از شورش به میزان حداقل 55 میلیون دلار. این شورا هشدار داد که خسارت می تواند بسیار بالاتر و شهردار یعقوب فری گفت: خسارت می تواند به "صدها میلیون دلار است."

فلوید مرگ رانده است تماس, توسط Black Lives Matter فعالان پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. نماینده Ilhan Omar (D., Minn.), که منطقه شامل مینیاپولیس پشتیبانی تماس پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس پلیس تماس بخش "فراتر از تعمیر." شهردار فری اتحاد در برابر فشار برای از بین بردن پلیس اگر چه مینیاپولیس شورای شهر به امضا تعهد به از بین بردن بخش.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر نشانه تعهد برای از بین بردن پلیس
  • مینیاپولیس رئیس شورای شهر ادعا می کند ترس از بین بردن Police 'می آید از محل امتیاز'
  • مینیاپولیس رئیس پلیس به پایان می رسد مذاکرات قرارداد با اتحادیه به عنوان برنامه اصلاحات ظهور


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن