'ماسک — بدون ورود': رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید او به امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد کسب و کار به رد خدمات به افرادی که نمی پوشیدن ماسک

فرماندار نیویورک اندرو کومو می رسد با پوشیدن ماسک محافظ در خارج از بورس نیویورک به عنوان ساختمان باز می شود بر

توسط KETABKHOOOON در 10 خرداد 1399
فرماندار نیویورک اندرو کومو می رسد با پوشیدن ماسک محافظ در خارج از بورس نیویورک به عنوان ساختمان باز می شود برای اولین بار از ماه مارس در حالی که شیوع بیماری کروناویروس (COVID19) همچنان در منهتن شهر نیویورک, ایالات متحده, مه 26 سال 2020 است.

رویترز/لوکاس جکسون

  • رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو طرح به امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد کسب و کار به رد خدمات به افرادی که نمی پوشیدن ماسک.
  • وجود شواهد روشن است که پوشش صورت می تواند کمک کند گسترش coronavirus.
  • اما نیاز خود را تبدیل به یک نقطه سیاسی و فرهنگی تقسیم رسیدن به عنوان بالا به عنوان کاخ سفید است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فرماندار نیویورک اندرو کومو خواهد امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد کسب و کار به رد خدمات به مردم با پوشیدن یک ماسک او گفت: به عنوان پوشش صورت تبدیل به یک مبارزه سیاسی نقطه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"بدون ماسک - بدون ورود او گفت:" در توییتر روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی در شهر نیویورک است.

 

"ما در حال دادن, فروشگاه صاحبان حق می گویند: " اگر شما با پوشیدن یک ماسک شما نمی توانید در آمده" کومو گفت. "که صاحب فروشگاه حق دارد برای محافظت از خود; که صاحب فروشگاه حق دارد برای محافظت از کاربران دیگر که در فروشگاه. شما نمی خواهید به پوشیدن ماسک? اما شما لازم نیست که حق رفتن به فروشگاه های که اگر صاحب فروشگاه نمی خواهند شما را به."

حرکت به شرح زیر است دستور مشابه توسط مقامات محلی در شهرهای مختلف متحده و می تواند به محافظت از کسب و کار — که بسیاری از آنها در حال حاضر شده است که نیاز به ماسک برای برخی از زمان — از تبعیض های حقوقی. در مینیاپولیس برای مثال پوشیدن یک ماسک می تواند زمین کسی که 1000 دلار خوب است. نیویورک قبلا شروع به نیاز به ماسک در فضاهای عمومی اجتماعی فاصله ممکن نیست و در حمل و نقل عمومی.

در عین حال حتی به عنوان اثر صورت پوشش به سرعت گسترش coronavirus با افزایش بیشتر جمع آوری داده ها و ماسک را تبدیل به یک مبارزه سیاسی نقطه از منبر به عنوان قابل مشاهده است که کاخ سفید است. پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خود حاضر به پوشیدن ماسک در اکثر عمومی گردش به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر تمسخر نامزد حزب دموکرات جو بایدن برای پوشیدن ماسک در اولین حضور عمومی خود را ماه پیشنهاد کومو یک نقطه از پوشیدن یک به یک نشست در کاخ سفید در روز چهارشنبه.

 

و به عنوان کسب و کار در سراسر کشور شروع دوباره, باز, ماسک, فرهنگ, جنگ در نوسان کامل است. در تگزاس یک صاحب رستوران ارسال شده نشانه ای گفت: "هیچ ماسک مجاز" با توجه به واشنگتن ارسال و در کنتاکی گاز-ایستگاه های دست ساز ورود ممنوع کردن آنها به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.

 

وجود دارد "پاک کردن شواهد علمی" که ماسک کار دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ کننده گفت: در اوایل ممکن است. "از احترام به یکدیگر به عنوان یک آمریکایی که برای هر یک از دیگر ما نیاز به پوشیدن ماسک در زمانی که ما می توانیم فاصله اجتماعی" او گفت:. "این واقعا بسیار مهم است."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de