'نه من آنها را نمی': فیلادلفیا سرپرست دادگاه اخراج برای پاره کردن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه های تصویری

ایسنایک سرپرست با فیلادلفیا دادگاه خانواده از کار اخراج شد و پس از یک ویدئو منتشر حاضر او نشان دادن پاره کردن

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
ایسنا

یک سرپرست با فیلادلفیا دادگاه خانواده از کار اخراج شد و پس از یک ویدئو منتشر حاضر او نشان دادن پاره کردن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به علائم و گفتن تماشاگران که سیاه زندگی مهم نیست به او.

این ویدئو نشان می دهد مایکل هنکل راهپیمایی در امتداد پیاده رو پاره Black Lives Matter نشانه ای از نرده ها و دیوارها. زمانی که اطرافیان yells "black lives matter" در او Mr هنکل پاسخ "نه به من را ندارد."

حصار شد در اطراف یک زمین بازی بود و در اموال عمومی. در این ویدئو یک زن کردن-دوربین yells که نشانه نبودند اموال خود را.

"من مالیات پرداخت برای این محل فقط بنابراین شما می دانید. بنابراین من می توانید انجام دهید هر آنچه که من می خواهم ... من همیشه در اطراف در اینجا بیش از حد" آقای هنکل می گوید برای یک فرد در طول تصویری.

با توجه به سی ان ان آقای هنکل اخراج شد دوشنبه از اولین قضایی منطقه بیش از موارد متعدد نقض دادگاه امور خارجه به نظام رفتاری و عدم تبعیض و برابر اشتغال سیاست.

"دادگاه طول می کشد و این حادثه بسیار جدی است و معتقد است آقای هنکل رفتار به عنوان نشان داده شده در این ویدئو فاحش و کاملا غیر قابل قبول برای یک کارمند دادگاه" مارتین o'rourke سخنگوی دادگاه خانواده گفت.

به گفته آقای o'rourke, آقای Henkle تا به حال هیچ درگیری با داوری موارد اما آیا نظارت بر کارکنان است.

آقای هنکل نبود تنها کارمند شهرستان تحت تاثیر جورج فلوید تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند; فیلادلفیا اداره پلیس کاپیتان لو Campione برداشته شد و از فرمان او صبح روز سه شنبه خود را برای دست زدن به اعتراض بیش از یک مجسمه کریستف کلمب.

آقای Capione برداشته شد و از فرمان او در فیلادلفیا 1st District پس از افسران او اجازه داد یک گروه از افراد مسلح حفاظت از مجسمه کلمبوس به ضرب و شتم یک گروه کوچک از معترضان خواستار حذف آن. معترضان مورد حمله قرار گرفتند و مجبور به خیابان.

"در حالی که ما تحت فشار قرار دادند به ترافیک وجود دارد یک خط از 40 پلیس که هیچ چیز نیست. آنها هیچ چیز" دبورا رز غرب فیلادلفیا ساکن CBS گفت: 3 فیلادلفیا.

آقای Capione را تنزل آمد پس امور داخلی بررسی به پاسخ او به روبرو می شوند.

ادامه مطلب

ناسا برای برگزاری فوری بحث نژاد پرستی در آمریکاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de