اوباما: مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ "مطلق هرج و مرج فاجعه"

رئیس جمهور سابق اوباما ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان "ه

توسط KETABKHOOOON در 22 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور سابق اوباما ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان "هرج و مرج مطلق فاجعه" در تماس با اعضای اوباما Alumni Association, ایسنا تایید کرده است. آقای اوباما همچنین ابراز نگرانی در مورد وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن اتهامات علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت: "حکومت قانون در معرض خطر است."

اوباما مدیر ارتباطات کتی هیل تایید تماس به رادیو فردا گفته است که هدف آن این بود که به "به لمس پایه در طول این زمان به بحث در مورد اهمیت کمک به انتخاب بایدن و دموکرات ها بالا و پایین این رای گیری قرار می گیرند." تماس و آقای اوباما, نظرات, ابتدا گزارش اخبار یاهو.

"این انتخابات که در آینده در هر سطح است که بسیار مهم است به دلیل آنچه که ما در حال رفتن به مبارزه است و نه فقط یک فرد خاص و یا یک حزب سیاسی. آنچه که ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی" آقای اوباما گفت در تماس است.

آقای اوباما گفت: پاسخ به کروناویروس "شده اند بد حتی با بهترین دولت ها است."

"آن بوده است مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی که طرز فکر — از "آنچه در آن برای من' و 'به معامله با هر کس دیگری' — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما" آقای اوباما گفت.

آقای اوباما همچنین گفت که او معتقد است که اخبار در مورد فلین شده بود "عنوان."

"و این واقعیت است که وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن معاف از مالیات. این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی — و نه فقط نهادی هنجارهای — اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است. و هنگامی که شما شروع به حرکت در آن جهت می تواند سرعت بخشیدن به سرعت به عنوان ما را دیده ام در جاهای دیگر" آقای اوباما گفت.

فلین التماس کرد گناه را به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی نه دروغ. اما وزارت دادگستری استدلال در یک پرونده به اخراج صورتی که مشاور ویژه سابق رابرت مولر نداشت "مشروع تحقیقی بر اساس" مصاحبه فلین در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در پاسخ به آقای اوباما دیدگاه در بیانیه ای گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "coronavirus پاسخ بی سابقه بوده است و ذخیره آمریکا زندگی می کند." او نه آدرس آقای اوباما نظرات در مورد فلین.

روی شاخ Siegfried & Roy می میرد از coronavirus

پولیتزر برنده جایزه عکس را نشان می دهد کشمیر را مستند قبل از coronavirus

ریچارد در جلسه بیتلز و میک Jagger قبل از آنها بودند معروفtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de