افسر درگیر در Breonna تیلور تیراندازی به اخراج می شود

فایل - در این 9 ژوئن 2020, فایل, عکس, Kevin پترسون, مرکز, بنیانگذار و مدیر اجرایی جدید دموکراسی ائتلاف نمایش پ

توسط KETABKHOOOON در 1 تیر 1399
فایل - در این 9 ژوئن 2020, فایل, عکس, Kevin پترسون, مرکز, بنیانگذار و مدیر اجرایی جدید دموکراسی ائتلاف نمایش پلاکارد نشان Breonna تیلور به او آدرس یک تجمع در بوستون. لویی شهردار می گوید: یکی از سه افسر پلیس درگیر در تیراندازی مرگبار تیلور اخراج خواهد شد, جمعه ژوئن 19 سال 2020 است. تیلور داغستان توسط افسران که پشت سر هم به او لویی خانه با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم. او به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط ماموران انجام یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه او بود. (AP Photo/استیون Senne فایل)

LOUISVILLE, Ky. (AP) — لویی شهردار در روز جمعه گفت که یکی از سه افسر پلیس درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور اخراج خواهد شد.

شهردار گرگ فیشر گفت: موقت لویی رئیس پلیس رابرت شرودر را آغاز کرده است ختم رسیدگی به افسر برت Hankison. دو تن دیگر از افسران باقی می ماند اداری انتقال در حالی که تیراندازی بررسی شده است.

فیشر گفت: مسئولان نمی تواند پاسخ سوال در مورد شلیک به دلیل قانون دولت است. او با اشاره به تمام سوالات به Jefferson County دفتر دادستان.

در ضمن ماموران FBI رفت و به تیلور آپارتمان یکشنبه به عنوان بخشی از تحقیقات مستقل به مرگ او FBI مقامات در لوئیزویل در بیانیه ای گفت.

"هنگامی که بررسی پتانسیل نقض حقوق مدنی اف بی آی را یک نگاه تازه در همه شواهد از جمله مصاحبه با شاهدان که در حال حاضر صحبت به اصلی بررسی آژانس, مصاحبه با شاهدان که هنوز صحبت به اجرای قانون و بررسی تمام جسمی و شواهد تصویری برای درک بهتر آنچه," اف بی آی در بیانیه ای گفت:. "اقدام امروز بخشی از این فرایند است."

تیلور که سیاه بود کشته شد و هشت بار توسط افسران که پشت سر هم به او لویی خانه با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم طی یک راهپیمایی 13 مواد مخدر بررسی است. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه او بود.

نامه رئیس فرستاده شده به Hankison گفت: سفید افسر نقض دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, زمانی که او "از روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه اخراج 10 دور به آپارتمان از Breonna تیلور."

در این نامه می گوید اخراج او دور "بدون حمایت از حقایق" که نیروی مرگبار کارگردانی شد در یک فرد نما فوری تهدید.

"در واقع 10 دور شما از کار اخراج شدند به یک پاسیو درب و پنجره است که پوشش داده شده با مواد اولیه ای که به طور کامل شما مانع از تایید هر فرد به عنوان یک تهدید فوری و یا مهم تر از هر گناه افراد در حال حاضر" نامه متحده است.

"من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان" شرودر گفت: در این نامه است. "اقدامات خود را آورده اند و بی اعتبار بر خود و گروه است."

سام Aguiar, یک وکیل برای تیلور خانواده گفت: حرکت به عقب افتاده.

"آن زمان درباره لعنت. آن را باید به مدت طولانی اتفاق افتاده اما خوشبختانه آن را حداقل می افتد در حال حاضر" Aguiar گفت. "این است که یک افسر که گرفتار خیابان های ما ساخته شده و این شهر بدتر برای بیش از ده سال است. ... بیایید امیدوار باشیم که این یک شروع خوب و قوی علیه افسر Hankison چرا که او قطعا سزاوار به حداقل شارژ می شود."

حکم به جستجو تیلور خانه بود در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد. پلیس با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم جستجو که اجازه می دهد تا آنها را برای ورود بدون حضور خود را اعلام. لویی مترو شورای اخیرا رای به ممنوعیت استفاده از هیچ-knock حکم.

انتشار در اواخر ماه مه از یک 911 تماس با تیلور دوست پسر آغاز روز از تظاهرات در لوئیزویل سوخت تیلور مرگ و مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

"این واقعا تایید می کند چرا خانواده بوده و خواستار عدالت برای Breonna تیلور. آن را مسلم شواهد" گفت: Christopher 2X ضد خشونت فعال در لوییویل.

Black Lives Matter لویی سازمان Chanelle راس گفت که این حرکت را به ارمغان می آورد برخی از عدالت به تیلور خانواده و به معترضان.

"در حالی که ما هنوز بهت زده چرا دیگر افسران نیست اخراج شده اند ما می دانیم که هنوز هم در حال آمدن است. ما می خواهیم برای تشکر از جامعه برای آینده با هم در حمایت از لویی معترضان به رغم خشونت ما را تجربه کرده اند از پلیس در حالی که مبارزه برای عدالت" سکان در بیانیه ای گفت.

بیانسه اخیرا پیوست فراخوان اتهام علیه افسران درگیر در تیلور تیراندازی. ستاره گفت: در نامه ای به کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون که سه لویی افسران پلیس "باید پاسخگوی اعمال خود است."

این ناآرامی های اخیر در لوییویل منجر به شلیک این شهر رئیس پلیس و تیراندازی مرگ دیوید McAtee که متعلق به محبوب کباب زیستن در حالی که افسران و سربازان گارد ملی در تلاش بودند برای روشن شدن جمعیت از یک پارکینگ برای به اجرا درآوردن مقررات منع رفت و آمد. رئیس پلیس استیو کنراد اخراج شد و پس از آن فاش شد که ماموران موفق به فعال کردن دوربین های بدن در هنگام برخورد با McAtee.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de