در یک استراحت ؟ نیکی بلا ارائه شده برای توقف رابطه با آرتم Chigvintsev

برخی از مردم می توانند عجله دارم. نیکی بلا واقعی رو در مورد سقوط سریع برای نامزد آرتم Chigvintsevبه نقطه ای که

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399

برخی از مردم می توانند عجله دارم. نیکی بلا واقعی رو در مورد سقوط سریع برای نامزد آرتم Chigvintsevبه نقطه ای که او در نظر گرفته و در نظر گرفتن یک استراحت در روزهای اولیه خود را در ارتباط است.

"وجود دارد برخی از چیزهایی که من با تلاش شد چرا که من هنوز هم در روند درمان اما در عین حال من در حال سقوط در عشق خیلی سریع با این مرد" از مجموع Bellas ستاره 36 توضیح داد: در آخرین قسمت از "بلا پادکست" منتشر شده در جمعه, مارس 27. "من تا به حال که گفتگو با آرتم. به او گفتم: "نگاه من روز خوب و من بد روز و من در تلاش برای درمان, اما من نمی خواهم به از دست دادن شما. اما اگر شما می خواهید برای قرار دادن با آنچه من از طریق رفتن و ماندن در کنار من آن را انجام دهد. اما اگر شما می خواهید به راه رفتن به دور و ما دوباره به این رابطه پایین جاده من 100 درصد قابل درک است.'"

Nikki Bella Offered to Pause Her Relationship With Artem Chigvintsev Because She Was 'Healing'
آرتم Chigvintsev و نیکی بلا حضور سالانه 9 انواع خیریه پوکر و کازینو شب در لس آنجلس در جولای 24, 2019. MediaPunch/شاتر

Chigvintsev, 37, توافق باقی می ماند در مشارکت با وجود بلا مسلما غیر قطعی گرایش. "من می دانم که شما در حال رفتن را از طریق مسائل است. شما در حال بهبود است. من می خواهم اینجا به شما پشتیبانی," او گفت:.

The Total Divas آلوم — که باردار است با زن و شوهر اولین فرزند با هم — اذعان کرد که سابق رقص با ستاره ها طرفدار شده است او "راک" از طریق مصیبت و ارتباطات نگه داشته است خود را عاشقانه در مسیر. "مردم نمی دانند مکالمات آرتم و من تا به حال کمک کرده است که ما را آنقدر قوی" او اشاره کرد.

بلا همچنین اعتراف کرد که او می داند که چرا طرفداران ناراحت در مورد اقدامات او نسبت به Chigvintsev. "منظورم این است که من با جهان در حال حاضر. من از تماشای این فصل و من تیم آرتم" او گفت:. "من به نظاره نشست و گفتم:" من یک زن خوش شانس به این باور نکردنی مرد در زندگی من است." و این مثبت بودن یک واقعیت ستاره از آنجا که ما به تماشای این لحظات."

این تلویزیون شخصیت امید بینندگان تشخیص مبارزات او رو در آغاز رابطه است. "من احساس می کنم این سخت است برای کسی که به درک اگر آنها هرگز در عشق افتاده سریع. چرا که اتفاق می افتد با همه شما می دانید منظورم چیست ؟ " او استدلال. "برخی از روابط در آن طول می کشد کمی به سقوط در عشق با آن شخص — که طبیعی است و خوب و گاهی اوقات شما در عشق سقوط دقیقه شما ببینید کسی یا پس از تاریخ اول. که خوب بیش از حد. اگر شما شده است در این وضعیت شما را تبدیل به زیپو از آنجا که شما در حال مبارزه با بسیاری از احساسات."

بلا رسما به پایان رسید او نامزدی به جان سینا در جولای 2018. ما هفتگی اخبار شکست در ژانویه 2019 که او دوستیابی Chigvintsev که او در طول فصل 25 از رقص با ستاره ها. اواز یا موسیقی دو نفری مشغول شدم در نوامبر سال 2019 و اعلام کرد نوزاد خود را اخبار در ماه ژانویه است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de