یکی از شیکاگو ستاره که در سمت چپ این حق رای دادن: که در آن آنها در حال حاضر ؟

درب گردان! یکی از شیکاگو حق رای دادن شناخته شده است و به صورت مکرر آن خارج می شود در این نقطه, اما سوفیا بوش,

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

درب گردان! یکی از شیکاگو حق رای دادن شناخته شده است و به صورت مکرر آن خارج می شود در این نقطه, اما سوفیا بوش, Monica Raymund, Colin Donnell و ستاره بیشتر نیست آهسته پس از راه رفتن به دور از Chicago P. D., آتش سوزی شیکاگو و شیکاگو, Med.

The One Tree Hill آلوم برای یک صحبت در مورد خروج از Chicago P. D. پس از فصل 4. "من متوجه شدم که به عنوان من فکر کردم من بود که این مرد سخت انجام چیز نشان دادن به کار من برنامه ریزی خودم را به تحمل غیر قابل تحمل" بوش گفت: در طول یک ماه دسامبر 2018 قسمت از "صندلی متخصص" پادکست. "من ترک به دلیل آنچه که من آموخته است من شده است بنابراین برنامه ریزی به عنوان یک دختر خوب و به یک اسب کار می شود و یک قایق یدک کش است که من همیشه به ترتیب اولویت عمل کشیدن کشتی خدمه, برای نشان دادن, برای این گروه پیش از من ، ... بدن من مانند سقوط از هم جدا چون من واقعا ناراضی است."

بازیگر مشخص می شود تجربه خود را در مجموعه ای با عنوان "سازگار یورش رگبار گلوله از سوء رفتار" و اضافه کرد: "شما شروع به از دست دادن راه خود را هنگامی که کسی به ضرب و جرح شما در یک اتاق پر از مردم و هر کس به معنای واقعی کلمه دور به نظر می رسد, به نظر می رسد در این طبقه به نظر می رسد در سقف و شما را از یک زن در اتاق و هر مردی که دو برابر اندازه خود را کاری نیست."

Raymund از سوی دیگر همچنان گرفتار در یکی از شیکاگو جهان با وجود ترک پس از فصل 6 از Chicago Fire. "من نمی دانم آنچه در آن است, اما گرگ پک من و ما در هم تنیده برای بقیه زندگی من" او منحصرا گفت: ما هفته در ماه مه سال 2020 است. "تولید بیش از گرگ [سرگرمی] هستند که به من داده اند این فرصت را به طور مستقیم و منظورم این است که من باید به غرفه که به دلیل وجود نمی تواند چیزی بیشتر فمینیستی نسبت به من این فرصت را به کشش به عنوان یک مدیر. من احترام زیادی برای تولید کنندگان — که عمدتا مردان بیش از وجود دارد — اعتقاد و ایجاد فضای بیشتر برای برابری."

در پایین حرکت برای پیدا کردن آنچه در یکی از شیکاگو ستاره که در سمت چپ این مجموعه انجام شده است از شخصیت های خداحافظی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب