کلاس های آنلاین: دانشجویان خارجی در آمریکا از ترس اخراج بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ویزا تهدید

نیویورک: آموز پاکستانی Taimoor احمد یکی از صدها نفر از هزاران نفر از اتباع خارجی ثبت نام در دانشگاه های آمری

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

نیویورک: آموز پاکستانی Taimoor احمد یکی از صدها نفر از هزاران نفر از اتباع خارجی ثبت نام در دانشگاه های آمریکا در حال حاضر ترس برای آینده خود پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تهدید به لغو ویزای خود را.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) این هفته اعلام کرد که دانشجویان خارجی که در کل دوره های منتقل شده اند حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس باید بازگشت به کشور خود.

"من ممکن است تحت تاثیر قرار اگر آنها نمی ارائه هر نوع در فرد کلاس" گفت: Taimoor احمد فناوری اطلاعات دانشجو در دانشگاه ایالتی کال در لس آنجلس.

"من نگران هستم. این به طور بالقوه می تواند تغییر آینده من و برنامه" 25 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت.

هاروارد و MIT راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه روز شنبه, درخواست دادگاه به لغو سفارش که دانشگاه هاروارد جمهور لارنس Bacow گفت: پرتاب کرده بود آموزش عالی در ایالات متحده "را به هرج و مرج."

اما این اقدام را انجام داده است کمی به کاهش نگرانی از دانشجویان خارجی که وجود دارد بیش از یک میلیون نفر در ایالات متحده در سال 2019 یک به دو برابر در 20 سال با توجه به موسسه آموزش بین المللی (IEE).

"من نوع ترس در واقع" گفت: یک دانشجوی کارشناسی ارشد در عمده دانشگاه تگزاس که خواسته نمی شود به نام.

او برنامه ریزی شده برای ادامه کلاس های آنلاین در پاییز است اما در حال حاضر موظف به بازگشت به دانشگاه-در یک وضعیت که در آن COVID-19 موارد در حال افزایش هستند-و یا در صورت اخراج.

"من صحبت کردن در به بسیاری از مردم هستند که واقعا می ترسم (آنها) به تنهایی در یک کشور متفاوت است.

"من نمی باید کسی را برای مراقبت از من اگر من بیمار است. هزینه درمان های پزشکی در آمریکا به مراتب بیشتر از کشور است که من از" 25 ساله اضافه شده است.

دانشجویان خود را به عنوان وثیقه آسیب در مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی فشار به نیروی دانشگاهها و مدارس برای بازگشایی به طور کامل در ماه سپتامبر میان خود انتخاب مجدد مبارزه است.

یک فارغ التحصیل تحصیل در رشته مهندسی برق در یکی از دانشگاههای آریزونا که در آن ویروس است و همچنین موجی از ترس و خطر سلامت خود را برای ادامه تحقیق و تدریس از دانش آموزان جوان.

"قاعده این است که واقعا بی رحمانه" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

بیش از 4000 دانشجوی خارجی حضور در کالیفرنیا دانشگاه های دولتی و دیگری نزدیک به 5000 در دانشگاه هاروارد در ماساچوست موسسات که برنامه ریزی برای ارائه آنلاین-آموزش و پرورش تنها در این پاییز.

برخی از 84 درصد از دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای ارائه یک سیستم ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین با توجه به تاریخچه آموزش عالی سایت, که صرفه جویی دانش آموزان از اخراج.

- 'ناعادلانه' -

بسیاری از دانش آموزان از ترس ظهور مجدد این بیماری همه گیر بعد از این سال هر چند که می تواند همه کلاس های آنلاین نقل مکان آنها را وادار به ترک کشور شده است.

"من فکر می کنم آن را واقعا سخت به کنترل گسترش ویروس در چنین پرجمعیت پردیس گفت:" آریزونا دانشجویی که خواسته نمی شود به نام.

"این فقط به نظر می رسد واقعا ناعادلانه به من که این ویروس گرفتن بد خواهد بود چیزی است که دانشجویان بین المللی که نمی لزوما هر گونه نقشی در گسترش این ویروس را به رنج می برند از" او اضافه شده است.

او می گوید: او را زنده در یک "دولت دائم از اضطراب" تا زمانی که کار او و دفاع پایان نامه به پایان می رسد در ماه نوامبر.

"اگر ویزای من باطل می شود, من سرمایه گذاری کرده اند سه سال از زندگی من از کار سخت برای به دست آوردن این مدرک پس از آن خواهد بود بسیار بد است."

دانش آموزان نه تنها آنهایی که نگران: دانشگاه خود را نگران هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی در حال ساخت موسسات خود را کمتر جذاب است.

آنها از ترس از دست دادن به دانشجویان خارجی ارزان تر کالج ها در اروپا است.

"این تصمیم گیری در معرض خطر آسیب رساندن یکی از ایالات متحده,' قوی ترین دارایی است که ما از بالا به رای بهترین-in-the-world بین المللی سیستم آموزش و پرورش" گفت: هارون Reichlin-Melnick آمریکا مهاجرت کرد.

این سیاست به نظر می رسد در حال حاضر به داشتن یک اثر.

هندی مهندس در آریزونا است که دیگر مطمئن شوید که آیا او را به اقامت در آمریکا پس از او تکمیل مدرک کارشناسی ارشد خود را.

"با توجه به روند چگونه دولت آمریکا معامله با مهاجران و مردم اینجا به طور موقت ویزای من هنوز مردد," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن