اورلاندو بلوم 'شکسته باز' به عنوان سگ باقی مانده است از دست رفته

نگه داشتن ایمان است. اورلاندو بلوم مشترک تاثیر سگ خود را توانا و تا به حال او را به عنوان خزدار همراه باقی مان

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

نگه داشتن ایمان است. اورلاندو بلوم مشترک تاثیر سگ خود را توانا و تا به حال او را به عنوان خزدار همراه باقی مانده است از دست رفته.

"من نمی یاد یک بار در زندگی من که در آن من شده است به طوری شکسته باز" این کارناوال ردیف بازیگر 43 نوشت طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 19. "این rawness من احساس کرده اند در طول این چند روز گذشته و شب های بی خوابی در ایده کوچک من مرد بودن را از دست داده و می ترسم با من قادر به انجام هر کاری برای محافظت از او را که در بیداری کابوس است."

بلوم ادامه داد: "من احساس می کنم ناتوان ... شاید مانند بسیاری از دیگران که در حال از دست دادن عزیزان و یا قادر به دیدن عزیزان ما به دلیل بار.⁣ گرامی داشتن لحظه های ما به اشتراک گذاری با آنهایی که عشق ما به دلیل چیزی است که وعده داده شده است. به آن اعتماد و نترس از عشق یا ترس از دست دادن عشق است. عشق ابدی است."

Orlando Bloom Is ‘Broken Wide Open’ as Dog Remains Missing
اورلاندو بلوم. اشنایدر-پرس/جان فار/SIPA/شاتر

این دزدان دریایی کارائیب بازیگر گفت که "باند" او سهام با توانا است "از خود گذشتگی در راه من واقعا درک" تا زمانی که pup ناپدید شدن است. "من اختصاص داده شده به پدر و شریک هنوز هم وجود دارد یک دلیل که چرا آنها تماس بگیرید 'بهترین دوست انسان,'" او توضیح داد. "من او را از دست ندهید. ارسال یک دعا برای من کمی قوی و توانا و پسر برای پیدا کردن راه خود را بازگشت به خانواده خود را. 🙏❤️⁣ ."

بلوم نشان داد در 15 ژوئیه که توانا ناپدید شده بود. او تایید کرد که پوچ گذشته دیده می شد در منتکیتو کالیفرنیا.

The Lord of the Rings بازیگر علاوه بر این اشاره کرد که توانا است روبرو است. اگر خال خال قلاده سگ ویژگی های یک شماره تماس برای رسیدن به.

"اگر شما او را به دامپزشک محلی خود و یا پناهگاه یا ایستگاه پلیس او می توان به من," او نوشت: از طریق Instagram. "پاداش لطفا فقط ارسال اطلاعات املاک قلب من است که در حال حاضر شکسته پس لطفا همین حالا اضافه کردن توهین به جراحت 🖤 ."

بلوم در حال آماده سازی خود برای گسترش خانواده خود را بیشتر به عنوان نامزد کتی پری, است, باردار با فرزند اول خود را با هم. او همچنین سهام پسرش فلین, 9, با همسر سابق میراندا کر.

پری, 35, به تازگی نشان داد که او خوشحال است بلوم دارای تجربه پدر و قبل از ورود کودک خود را. "نکته خوب این است که او یک بچه است که نه. او از طریق آن بوده است تا زمانی که ما قرار بود برای انتخاب کردن کالسکه او می دانست که دقیقا پرسه زن" در "بابونه" خواننده توضیح داد: در طول یک بازدید مصاحبه رادیویی در تاریخ 10 ژوئیه.

"برخی از کالسکه بسیار شیک و اونها رو دسته چرم و blah blah blah. من واقعا کشیده شده و به آنها حق است؟" پری ادامه داد. "و او را مانند" نه اجازه دهید من به شما نشان می دهد چه پرسه زن است. این یکی که شما انتخاب کنید تا در وسط آن فرو می ریزد — یک چیز کوچک — و آن را مانند یک چتر!'"

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب