رییس نیویورک دادستان می گوید پانل بر 'خواست' او را به استعفا

1 / 7کنگره دادستان فدرال منهتنجفری برمن سابق فدرال دادستان منطقه جنوبی نیویورک می رسد برای یک درب بسته جلسه با

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399
1 / 7

کنگره دادستان فدرال منهتن

جفری برمن سابق فدرال دادستان منطقه جنوبی نیویورک می رسد برای یک درب بسته جلسه با کمیته قضایی مجلس, پنج شنبه, جولای 9, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

واشنگتن (AP) — رییس متحده وکیل بود که پیشرو در تحقیقات به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان گفت: قضایی مجلس پانل در روز پنج شنبه که دادستان کل ویلیام Barr "بارها و بارها خواست" او را به استعفا در طول عجله مرتب جلسه که میریزد نور فوق العاده بن بست اطراف خروج خود را.

جفری برمن سابق فدرال دادستان منطقه جنوبی نیویورک ارائه شده این کمیته با یک حساب دقیق در پشت درهای بسته از سه روز در ماه ژوئن به عنوان او تحت فشار قرار دادند با توجه به بیانیه افتتاحیه بود که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

برمن گفت: بر بیش از 45 دقیقه جلسه در پیر هتل در نیویورک "فشرده" او را به کنار و در یک کار جدید می زنیم تا وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد به طوری که دولت می تواند نصب جی کلیتون صندلی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار به بالا دادستان پست در منهتن.

"من به دادستان کل است که من علاقه مند بود" برمن گفت پانل.

برمن توضیح داد "وجود دارد مهم تحقیقات در دفتر که من می خواستم برای دیدن از طریق به اتمام است." او گفت: بار است که در حالی که او دوست داشت کلیتون او مشاهده SEC کمیسر به عنوان "بی حد و حصر انتخاب" برای این کار است.

"او تا به حال تا به حال هیچ جنایی تجربه" برمن گفت.

هنگامی که بار هشدار داده است که اگر او نمی تواند او را اخراج می شود "من به او گفت که در حالی که من نمی خواهم به اخراج من نمی خواهد استعفا دهد" برمن گفت.

قوه قضائیه کمیته مصاحبه است که در حال رونویسی برای انتشار عمومی بعد می آید به عنوان پانل های عمیق تر آن پروب سیاسی در وزارت دادگستری.

قوه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. کرده برمن را اخراج "بخشی از یک روشن و خطرناک الگوی" رفتاری توسط Barr. پانل دموکراتیک اکثریت است و به دنبال آن تحقیقات دادستان کل که آنها می گویند در عمل بیشتر شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی از ملت بر اساس قانون ، بار است که مجموعه ای از به شهادت, قبل از این کمیته در اواخر این ماه.

منطقه جنوبی شناخته شده برای آن با مشخصات بالا پیگرد قانونی است که در آن برمن نظارت چند در حال انجام تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله برخی که نمیفهمد برجسته در مجلس درخواست استیضاح رئیس جمهور.

برمن است به دنبال معاملات کسب و کار از رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل سابق و شهردار نیویورک. آن را نیز تحت پیگرد قانونی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که به زندان رفت برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جرم است.

بسته-درب مصاحبه با برمن میرسد سه ساعت است. او انتظار نمی رود که به افشای اطلاعات در مورد تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره بلکه به بحث در مورد تنها حذف او با توجه به یک فرد آشنا با این اقدام سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد آن. او وارد بدون وکیل.

جلسه می آید به عنوان پایتخت همچنان نیمه تعطیل در طول COVID-19 بحران است. یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران, اما نه همه کسانی که در این پنل حضور داشتند.

برمن یک جمهوری خواه وکیل و کمک کننده به مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته شد توسط دولت در سال 2018 به آمریکا وکیل برای SDNY.

او در نهایت به توافق از پست خود اما تنها پس از اینکه مطمئن را پروب از مغلوب ساختن پیشی جستن دایره خود ادامه خواهد داد.

به عنوان او نشسته و به تنهایی قبل از کمیته برمن گفت پانل سری از وقایع است که آغاز شده و با یک شنبه ایمیل از Barr را درخواست نشست. او گفت: او گفت: آنچه در آن بود.

زمانی که او وارد در بار هتل سوئیت روز بعد وجود دارد "بودند ساندویچ روی میز, اما هیچ کس نمی خوردند."

بر او گفت که او می خواست برای ایجاد تغییرات در دفتر. برمن در برابر گفته او "عاشق" کار خود و پرسید: اگر Barr بود "ناراضی" با عملکرد خود است.

بر او مطمئن باشید این حرکت بود و صرفا به دلیل کلیتون می خواستم برای نقل مکان به نیویورک و دولت می خواست به "نگه داشتن او در تیم است."

عقب و جلو می رفت با Barr گفت: این حرکت خوب خواهد بود برای برمن رزومه و احتمالی بازگشت به بخش خصوصی برمن گفت. برمن خواهد "تنها برای نشستن وجود دارد" برای پنج ماه تا انتخابات ریاست جمهوری تعیین مراحل بعدی Barr گفت. او گفت: برمن این امر می تواند یک فرصت برای جمع آوری یک "کتاب کسب و کار" — مشتریان — را به یک شرکت خصوصی است.

به عنوان برمن بی حرکت باقی می ماند, Barr او گفت: "او در تلاش بود به فکر می کنم از مشاغل دیگر در دولت" که ممکن است مورد علاقه. "به من گفت که هیچ پیشنهاد کاری که جلب من به استعفا از موقعیت" برمن به یاد می آورد.

اواخر که جمعه وزارت دادگستری با صدور بیانیه ای گفت برمن بود پله پایین راه اندازی بست. برمن با صدور بیانیه خود را دارد گفت که او "به هیچ وجه قصد استعفا." او نشان داد تا برای کار شنبه.

شنبه شب بر عموم منتشر شد نامه ای گفت: برمن تا به حال از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور.

در آن زمان تهمت به خبرنگاران گفت: این بود "همه به دادستان کل" اضافه کردن "من نبودم درگیر است."

برمن گفت که پنل این نامه همچنین شامل یک "بحرانی امتیازی" از Barr. در این بار اظهار داشت که برمن را دست برداشت معاون را به عنوان اقدام آمریکا وکیل تا دائمی جانشین در جای خود بود. برمن گفت که با "اعتماد به نفس کامل" کار از کار ادامه خواهد داد: "من تصمیم به کناره و طرح دعوی من برداشت."

این اولین فردی گری از وکیل ایالات متحده از SDNY. Preet Bharara سابق دادستان فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما اعلام کرد که او از کار اخراج شد در ماه مارس سال 2017, مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

برمن کار کرده بود از سال 1987 تا 1990 برای مشاوران مستقل که به بررسی دولت پرزیدنت رونالد ریگان در ماجرای ایران-کنترا امر است.

او قبلا خدمت در SDNY دفتر به عنوان دستیار آمریکا وکیل از سال 1990 تا 1994 قبل از پیوستن به خصوصی عمل از جمله زمان و در همان شرکت به عنوان جولیانی. او بنا به گزارش ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اختصاص بالا دادستان فدرال در منهتن.

SDNY است جستوجو کرد مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم تحلیف جمع آوری کمک های مالی و نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران از جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

____

آسوشیتد پرس نویسنده مری کلر Jalonick کمک به این گزارش از واشنگتن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب