فلسطینی پرده دره اردن صندوق به عنوان الحاق بافندگی

حاصلخیز دره اردن که اسرائیل قصد دارد به ضمیمه همراه با شهرک های یهودی نشین در کرانه خانه را به 10,000 مهاجران

توسط KETABKHOOOON در 6 تیر 1399
حاصلخیز دره اردن که اسرائیل قصد دارد به ضمیمه همراه با شهرک های یهودی نشین در کرانه خانه را به 10,000 مهاجران زندگی می کنند که در کنار برخی از 65,000 فلسطینی (AFP Photo/جعفر ASHTIYEH)

رام الله (سرزمین های فلسطینی) (AFP) - تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرده است چند میلیون دلار به صندوق حمایت از ساکنان دره اردن تنها چند روز قبل از اسرائیل در نظر دارد برای شروع الحاق استراتژیک قنداق کردن کرانه.

"دولت تصمیم گرفته است برای ایجاد پروژه برای حمایت از ساکنان بقاع" نخست وزیر فلسطینی محمد Shtayyeh به خبرگزاری فرانسه گفت در روز چهارشنبه.

این طرح اجرا خواهد شد در روز و به میزان 35 میلیون اسرائیلی مثقال (10 میلیون دلار) برتر گفت.

تامین مالی خواهد شد تا حد زیادی تمرکز بر کشاورزی پیشرفت های هر چند آن را نیز شامل آموزش و پرورش و بهداشت پروژه ها.

علاوه بر این Shtayyeh گفت: PA خواهد شد "اختصاص زمین برای همه فلسطینی ها که می خواهند به سرمایه گذاری در دره اردن."

فلسطینی ها تا حد زیادی تعداد مهاجران یهودی در دره حاصلخیز است که باعث می شود تا حدود 30 درصد از کرانه.

اما اسرائیل معتقد منطقه ضروری برای امنیت خود و در نظر دارد به گام نسبت به الحاق آن همراه با شهرک های یهودی نشین در سراسر کرانه از ژوئیه 1.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما وعده داده برکت برای اعمالی به عنوان بخشی از یک بحث برانگیز طرح صلح او در ماه ژانویه پرده برداری شده است که با عصبانیت رد فلسطینی ها به عنوان نقض قوانین بین المللی است.

این طرح با شکست دیرینه اجماع بین المللی در مناقشه اسرائیل و فلسطین شده است و مخالف با واشنگتن و متحدان اروپایی و همچنین سازمان ملل متحد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب