پاناما exhumes باقی مانده از 19 قربانیان از سال 1989 به ما تهاجم

باقی مانده بودند که از این جردین de Paz گورستان در پایتخت پاناما سیتیباقی مانده از 19 قربانیان 1989 حمله آمریک

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399
باقی مانده بودند که از این جردین de Paz گورستان در پایتخت پاناما سیتی

باقی مانده از 19 قربانیان 1989 حمله آمریکا به پاناما شده اند که از یک گورستان به عنوان بخشی از یک بررسی رسمی به بهره برداری است.

حدود 500 پاناما بر این باور هستند که باید کشته در حمله اما گروه های حقوق بشر می گویند تعداد واقعی بالاتر است.

باقی مانده از 19 قربانیان در ابتدا قرار داده شده در یک گور دسته جمعی اما بعد reburied در جردین de Paz گورستان در پاناما سیتی همراه با ده ها تن از دیگران است.

برخی از اجساد ناشناس باقی می ماند.

بستگان می گویند همه قربانیان این تهاجم باید شناسایی شود به طوری که خانواده ها می تواند در پیدا کردن بسته.

  • حمله آمریکا قدرتمند که نوریگا

"ما کار کرده اند برای 30 سال به مطمئن شوید که آنها برخی از صلح درونی" گفت: ترینیداد Ayola رئیس یک انجمن است که کمک به شناسایی قربانیان.

دولت پاناما را تعیین کرده است تا یک کمیسیون برای بررسی مرگ و میر. خبرنگاران می گویند این تهاجم است که هنوز هم یک دوره دشوار برای بسیاری در پاناما وجود داشته است و خواستار 20 دسامبر به طور رسمی بعد از عزاداری.

ایالات متحده از دست داد 23 سربازان در عملیات

حمله صورت گرفت در 20 دسامبر سال 1989 پس از روابط بین دولت آمریکا و پاناما رهبر ژنرال مانوئل نوریگا غرق به یک زمان تمام کم است.

سپس ما رئیس جمهور جورج ثانیه W بوش گفت او سفارش اقدام نظامی برای "حفاظت از جان شهروندان آمریکایی" و آوردن نوریگا "برای عدالت".

ژنرال نوریگا دستگیر شد دو هفته بعد. او را به ایالات متحده جایی که او به زندان محکوم شد قاچاق مواد مخدر و پول شویی.

نوریگا صرف بقیه عمر خود را در بازداشت اول در آمریکا و سپس در فرانسه و در نهایت تحت بازداشت خانگی در پاناما. او در سال 2017 در سن 83 به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از یک عمل جراحی برای برداشتن یک تومور مغزی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de