پلوسی می بیند مذاکرات جدید 3 تریلیون coronavirus قانون: CBS

مجلس پلوسی او را نگه می دارد هفتگی در کنفرانس خبری با نمایندگان کنگره آمریکا به خبرنگاران در واشنگتنواشنگتن (ا

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399
مجلس پلوسی او را نگه می دارد هفتگی در کنفرانس خبری با نمایندگان کنگره آمریکا به خبرنگاران در واشنگتن

واشنگتن (العالم) - معاون نانسی پلوسی گفت: در روز یکشنبه وجود خواهد داشت مذاکرات جدید 3 تریلیون coronavirus امداد مصوبات دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان و دموکرات "هیچ خطوط قرمز است."

پرسید اگر شده است وجود دارد یک جمهوری خواه پاسخ یا counteroffer برای آغاز مذاکرات در مورد تصویب اواخر روز جمعه پلوسی گفت: "هیچ لایحه ای است که اتمام حجت را تبدیل به قانون بدون مذاکرات بله."

دموکرات ها' اندازه گیری, تصویب اواخر روز جمعه به احتمال زیاد به ماشه جدید مذاکرات جمهوری خواهان کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند صحبت کردن در مورد نیاز برای کسب و کار جدید مسئولیت حمایت در سن coronavirus اضافی یا کاهش مالیات.

دموکرات ها در مخالفت با هر دو از این ایده ها. پلوسی با این حال گفت: CBS' "چهره ملت" در روز یکشنبه که دموکرات ها تا به حال "هیچ خطوط قرمز است."

رهبران جمهوریخواه باید رد این لایحه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که حق وتو با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواستار آن "dead on arrival."

برخی از جمهوری خواهان باید گفت جدید امداد بسته می تواند صبر کنید تا اثرات بودجه در صورتحساب قبلی احساس می شود اما پلوسی خواست برای حل و فصل سریع برای کمک به بیکاری آمریکایی است. بیش از 36 میلیون نفر یا بیش از یک پنجم کارگران در ایالات متحده در زمینه بیکاری از بحران آغاز شد.

"زمان است که از ذات" پلوسی گفت. "در گذشته صورتحساب آنها قرار داده ایم چهارم پیشنهاد خود را و پس از آن ما مشغول به کار در راه هر دو حزب. این چیزی است که ما همه پیش بینی است."

حزبی ایستاده آف همچنین قبل احتمالی عبور از قبلی coronavirus صورتحساب که تا کنون پاک راه را برای تقریبا 3 تریلیون دلار در کمک های اولیه.

اندازه گیری به نام قهرمانان عمل خواهد گسترش به تمام گوشه و اقتصاد ایالات متحده و شامل حدود 1 تریلیون دلار برای مبارزه با دولت های ایالتی و محلی.

گاوین Newsom این فرماندار دموکرات کالیفرنیا گفت: دولت خود را $54 میلیارد کسری بودجه یک نتیجه مستقیم از coronavirus. "این موسسه خیریه گفت: در سی ان ان.

دولت فدرال مسئولیت اجتماعی به حمایت متحده شهرها و استان ها رو به بی سابقه بودجه تکان دادن استرس است.

"این همان مردمی که می گویند این مرده در هنگام ورود من امیدوارم که آنها این را در نظر بگیرید. دفعه بعد که آنها می خواهند به ادای احترام و تجليل از قهرمانان ما ما اولین پاسخ ما افسران پلیس و آتش نشانان در نظر بگیرید این واقعیت است که آنها اولین کسانی خواهد بود که گذاشته توسط شهرستانها و استان ها" Newsom گفت.


(گزارش شده توسط Doina Chiacu; ویرایش توسط Daniel والیس و نیک Zieminski)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de