جفت مناسب! دیدن Shay Mitchell ژله لحظات با دخترش اطلس

Pretty little جفت! Shay Mitchell و دوست پسر او مات بابلاعلام کرد دختر خود را Atlas' ورود در ماه اکتبر 2019 — و

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

Pretty little جفت! Shay Mitchell و دوست پسر او مات بابلاعلام کرد دختر خود را Atlas' ورود در ماه اکتبر 2019 — و بازیگر شده است ارسال تصاویر زیبا با یک کمی از زمان.

The Pretty Little Liars آلوم این نوزاد ساخته شده و اولین بار او را با گلوله از آنها دست در دست با عنوان "هرگز اجازه رفتن."

این Dollface ستاره بوده در مورد رابطه او با یکی از کوچک زیر ماه. "در من 32 سال از زندگی من فکر کردم من تا به حال دیده می شود بسیاری از مکان های با تجربه بسیاری از چیزهایی که بسیاری از مردم ملاقات کرده و احساس عشق ... پس آمد شما" سعادت نویسنده نوشت: در Instagram در آن زمان است. "حقیقت این است که من تا به حال هیچ ایده که من قادر به دوست داشتن هر چیزی شبیه به این قبل از اینکه شما وارد شده است. شما تعجب می کنم اگر این چیزی است که فقط مردم می گویند, اما آن را به عنوان اگر آرایش شیمیایی از کل بدن و روح را تغییر دقیقه ملاقات ما."

این Béis سفر خالق رفت و به نوشتن "من از خواب بیدار هر روز (و همچنین هر 2-3 ساعت هنوز هم در هیبت که تو مال من و من مال شما. من هنوز هم یادگیری در مورد شما و من هرگز رشد از تماشای شما به آرامی از خواب بیدار گرفتن یک نگاه اجمالی از من و یا پدر خود و تمرکز مشتاقانه تقریبا به عنوان اگر می گویند: "من می دانم که شما.' هر آنچه شما انتخاب می کنید برای انجام این کار در این دنیا هر کس که شما را انتخاب کنید به عشق هر کجا که شما انتخاب می کنید برای رفتن و من همیشه بزرگترین فن خود را."

که همان روز کانادا بومی نشان داد دختر او را به نام و توضیح داد: شیرین و الهام بخش در پشت moniker.

"یک دوست نزدیک ما بود و لیست کردن نام برای دخترش که او یک سال و نیم پیش" میچل گفت وگ. "سپس او گفت: اطلس و من نگاه مات و او به من نگاه کرد و من گفتم:" آه خدای من.' آن را فقط نام مناسب; از آن روز ما می دانستیم این بود که به اطلس. مردم را از ما بخواهید, 'آیا شما یک نام است؟' اما ما نگه داشتن آن پنهان است. من متاسفم برای همه که من به دروغ!"

نگه داشتن اسکرول برای دیدن مادر و دختر را جفت شیرین ترین لحظات با هم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن