سازمان های پلیس در حال خروج از امنیت در کنوانسیون دموکراتیک پس از ممنوعیت تحمیل شد اسپری فلفل و گاز اشک آور

مردم اجرا به عنوان گاز اشک آور در قوطی زمین در نزدیکی آنها در طول یک اعتراض موجب مرگ جورج فلوید در حالی که او

توسط KETABKHOOOON در 9 مرداد 1399
People run as tear gas canisters land near them during a protest sparked by the death of George Floyd while he was in police custody on May 29, 2020 in Minneapolis, Minnesota.
مردم اجرا به عنوان گاز اشک آور در قوطی زمین در نزدیکی آنها در طول یک اعتراض موجب مرگ جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

  • بیش از 100 سازمان های پلیس کاهش یافته است به عنوان امنیت برای کنوانسیون ملی دموکرات ها قرار می گیرد در میلواکی ماه آینده WTMJ-TV گزارش شده است.

  • میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت که بسیاری از سازمان ها نگران ایمنی با توجه به سیاست های جدید است که محدود کردن "استفاده از گاز اشک آور و مقدار زیادی از اسپری فلفل" در جمعیت.

  • "هنگامی که شما یک حکومت غیر قانونی مجلس برای کمک به شکستن آن جمعیت هنگامی که ما آنها را بدانند سرکش که به شیوه ای امن در انجام این کار است. داشتن این ابزار را افزایش می دهد پتانسیل برای خشونت" مورالس گفت: خروجی.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سازمان های پلیس در حال حمایت از توافق برای تامین امنیت در ماه آینده دموکراتیک ملی کنوانسیون در میلواکی و برخی از آنها با استناد به محدودیت های جدید ممنوعیت فلفل اسپری و گاز اشک آور.

با توجه به WTMJ-میلواکی میلواکی اداره پلیس به دنبال بیشتر از 1000 افسر پلیس برای کمک به امنیت برای DNC رویداد در حال وقوع در اواخر ماه اوت.

با توجه به میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس به سازمان های اجرای قانون انصراف از کنوانسیون با توجه به سیاست های جدید از میلواکی آتش نشانی و پلیس کمیسیون WTMJ گزارش شده است. دستورات جدید ناکرده "استفاده از گاز اشک آور و مقدار زیادی از اسپری فلفل" به روی تظاهرکنندگان با توجه به گزارش.

"داشتن این ابزار را افزایش می دهد پتانسیل برای خشونت" مورالس گفت: WTMJ. "این یک نگرانی بزرگ برای اجرای قانون جامعه در میلواکی و خارج از میلواکی است."

آسوشیتد پرس گزارش داد که در جلسه هفته گذشته میلواکی آتش نشانی و پلیس کمیسیون می خواستم مورالس به آدرس چرا گاز اشک آور استفاده شد به روی تظاهرکنندگان در طول جورج فلوید تظاهرات. خروجی نیز گزارش داد که مورالس می تواند فسخ اگر دستورات نیست به دنبال.

اگر چه این رویداد خواهد بود که عمدتا مجازی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را در حضور و غیاب به قبول این حزب نامزدی, این گزارش گفت:.

بر اساس این گزارش مورالس گفت: وجود نیست و امنیت کافی برای نظارت بر رویداد او مخالف نیست برای دریافت فدرال حمایت و یا کمک گرفتن از گارد ملی.

"آن خواهد بود گزینه ها و گزینه های آن هنوز هم در جدول" مورالس گفت.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن