پلیس در جستجوی مادر پسر بچه در بر داشت سرگردان به تنهایی

میرامار فلوریدا. (AP) — محققان پلیس در فلوریدای جنوبی گفت: آنها در حال جستجو برای یک کودک نو پا در بر داشت سرگ

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399

میرامار فلوریدا. (AP) — محققان پلیس در فلوریدای جنوبی گفت: آنها در حال جستجو برای یک کودک نو پا در بر داشت سرگردان به تنهایی صبح روز یکشنبه در یک مجتمع آپارتمانی در پارکینگ.

در اواخر روز دوشنبه میرامار اداره پلیس توییتی که محققان در حال جستجو برای لیلا Cavett, 21 که ممکن است مادر کودک را اضافه کرد که آنها "نگران برای ایمنی و رفاه است."

Cavett با توجه به Facebook صفحه زندگی در آتلانتا. پلیس گفت: او گذشته بود رانندگی اواسط تا اواخر 90s سفید باشگاه 3500 با یک درب عقب اتومبیل و یک "نوزاد در هیئت مدیره" ثبت نام در مسافر پنجره.

Cavett خواهر جینا لوئیس گفت: در Facebook پست دوشنبه که او به دنبال کمک های مالی به سفر از جاسپر آلاباما به میرامار برای دیدن که او معتقد است که او 2 ساله برادرزاده.

"لطفا به من کمک کن خواهر من قلب من است شکستن" لوئیس نوشت. "من نمی توانم نفس بکشم."

در یک Facebook, پست, واکر شهرستان کلانتر دفتر خواسته هر کسی با اطلاعات در مورد Cavett محل برای تماس با میرامار اداره پلیس در فلوریدا.

در طول یک کنفرانس خبری دوشنبه سیاه پوست ویلیامز به خبرنگاران گفت: او را دیدم یک پسر بچه کوچک در پارکینگ و نمیفهمد مادر کودک باید نزدیک. او گفت: او رو به بیرون از کامیون و او را شنیده است.

"من از او پرسیدم که در آن شما مامان? " و او فقط از نوع اشاره نوع از همه جا" ویلیامز گفت. "من به از دست من برای او و او را برداشت یک زن و شوهر از انگشتان من و ما فقط شروع به راه رفتن در اطراف این مجموعه امیدوار است که من را در پیدا کردن کسی به دنبال او و یا تماس نام خود را."

ویلیامز که گفت: او را به ماندن با دوستان در آپارتمان پیچیده خواسته همسایگان اگر آنها می دانستند که این پسر مادر. او زدم در درب, اما هیچ کس به رسمیت شناخته شده کودک. او گفت که او قادر به برقراری ارتباط آن همه کودک صحبت کنید.

او به نام پلیس که در زمان کودکی به ایستگاه شده و تصویر خود را بر روی رسانه های اجتماعی در جستجوی پدر و مادر خود را. عکس های رفت و ویروسی است که چگونه Lewis آنها را دیدم.

لوئیس گفت: WPLG خانواده هیچ اتصال به جنوب فلوریدا.

"ما در میانه یک بیماری همه گیر" لوئیس گفت. "بنابراین آن را مانند آنها در نظر گرفتن تعطیلات در خارج از آبی با کودک. هیچ راهی وجود دارد."

کودک تبدیل شده بود به وزارت فلوریدا کودکان و خانواده ها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب