بارداری عکس! دیدن Duggar خواهر' برجستگی کودک در طول سال

تداوم همراه! باردار Duggar خواهر نشده است خجالتی در مورد نشان دادن خود برجستگی کودک در طول سال. در طول بارداری

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399

تداوم همراه! باردار Duggar خواهر نشده است خجالتی در مورد نشان دادن خود برجستگی کودک در طول سال.

در طول بارداری Abbie Duggar (موسوم برنت) و شوهرش جان دیوید Duggarنیز باز کرد تا در مورد علائم و نشانه او بود تجربه جلوتر از خود را یک کمی ورود.

"آن را به او ضربه زده و او را احتمالا هفت هفته با صبحگاهی شدید" از 19 کودکان و نوجوانان و شمارش آلوم گفت: ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2019. "او مبتلا به تهوع و استفراغ بارداری و او در بیمارستان بستری شد یک بار زن و شوهر. ما چندین بار به ER برای کم آبی است. ... او نمی تواند غذا خوردن, خیلی, یا نوشیدنی, یا هر چیزی. بنابراین او در واقع در IVs و تا به حال IVs در خانه. به طوری که خیلی ترسناک زمان است."

جان دیوید خراب Abbie در طول این زمان او بوده به ماحتی رفتن به فروشگاه حدود نیمه شب به او گرما بسته است. "او گفت:," هیچ, شما نیاز به این. من می خواهم به آن را دریافت برای شما'" پرستار به یاد می آورد. "او پخته شده برای من. او را تمیز کرد. او فقط شده یک فرشته."

آرکانزاس بومی توافق, chiming در "من او را از آب پر شده و تنقلات برای او. من او را از خوردن و فقط راحت است. هر چیزی من می توانم برای خود من سعی می کنم به. من اجرا به فروشگاه [دریافت] هر آنچه که او نیاز دارد فقط او را به عنوان راحت که ممکن است زمانی که او احساس بد است."

ما را شکست این خبر در ژانویه 2020 که اوکلاهما بومی به هنگام تولد به دختر خود فضل آنت. "زندگی ما را برای همیشه تغییر با ورود ما بچه دختر بچه" به شمارش ستاره ها گفت: ما در یک بیانیه در آن زمان است. "او یک هدیه زیبا از طرف خدا. ما خیلی خوش شانس خداوند به او داده به ما. آن را هنوز هم حقیقی بدانند که ما واقعا پدر و مادر, اما آن را به یک ماجراجویی بزرگ جدید است که ما هیجان زده به هم."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن Abbie و بیشتر از Duggar خواهر عزیزم برجستگی از Jessa Seewald (موسوم به Duggar) به جیل دیلرد (موسوم به Duggar).tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب