حامله, Katy Perry منکر نامگذاری جنیفر انیستون مادر تعمیدی کودک

در پاسخ به شایعات! Katy Perry ناودان حدس و گمان است که او و اورلاندو بلوم انتخاب جنیفر آنیستون به عنوان مادر ت

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

در پاسخ به شایعات! Katy Perry ناودان حدس و گمان است که او و اورلاندو بلوم انتخاب جنیفر آنیستون به عنوان مادر تعمیدی کودک خود را به شود.

"او پیامک ما چون ما دوستانه با او و اورلاندو یکی از دوستان خوب" گرمی نامزد 35 گفت KIIS FM , Kyle and Jackie O در دوشنبه, جولای 20. "ما مانند," وای, این یک شایعه. منظورم این است که خدا می داند با او, او تا به حال گفت: همه چیز در مورد او. اما من حدس می زنم این است که یک بازی سرگرم کننده شایعه. اما ما هیچ ایده از کجا آمده است."

Pregnant Katy Perry Denies Naming Jennifer Aniston Godmother of Her and Orlando Bloom Baby
کتی پری و جنیفر آنیستون برنت N کلارک/تالار گفتگو/AP/شاتر; استوارت کوک/شاتر

این خواننده در ادامه به تماس با این ادعا که "یک محصول از رسانه ها و اینترنت" شوخی "شما قطعا باید به همه چیز اعتقاد دارم که شما به عنوان خوانده شده."

در اوایل این ماه در آینه گزارش داد که دوستان آلوم 51 "گریه" زمانی که پری و بلوم, 43, از او خواسته برای بازی در این نقش ویژه خود را در زندگی و اشاره کرد که او "بسیار نزدیک" با آنها.

این بت آمریکایی قاضی اعلام کرد در ماه مارس که او و ارباب حلقه ها ستاره در انتظار اولین فرزند خود را با هم. این بازیگر در حال حاضر پدر خود و همسر سابق میراندا کر's 9 ساله پسر فلین.

کالیفرنیا بومی است "سپاسگزار" را برای او نامزد و پدر و مادر "اجرای آزمون," او گفت: بازدید رادیو در اوایل این ماه. "نکته خوب این است که او یک بچه است که 9," پری توضیح داد. "او از طریق آن بوده است تا زمانی که ما قرار بود برای انتخاب کردن کالسکه او می دانست که دقیقا پرسه زن."

او در ادامه گفت که او خواستار نوزاد-to-be "Kicky پری گاهی اوقات" چرا که او "عشق[s] جناس."

Pregnant Katy Perry Denies Naming Jennifer Aniston Godmother of Her and Orlando Bloom Baby
کتی پری و اورلاندو بلوم شرکت در کارناوال ردیف' نشان می دهد تلویزیون برتر در TCL چینی تئاتر در لس آنجلس در آگوست 21, 2019. گرگ Deguire/ژانویه تصاویر/شاتر

در سپتامبر 2019 در "هرگز فرسوده سفید" خواننده گفت: Ellen DeGeneres که در اطراف فلین است "بالغ" ، "ما باید از درب در 7:30 به وجود داشته باشد در 8:15 و ما نمی تواند دیر" پری گفت: به ظاهر مرجع وانت با Kerr, 37. "من استفاده می شود به بیدار نمی کند تا 11 صبح و در حال حاضر من در بستر مانند یک فرد عادی در 10 p. m., فقط, مثل, سقوط در خواب. ... من حدس می زنم این است adulting. به همین دلیل من هنوز هم مانند یک کودک برای مبارزه با!"

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب