حامله لیندسی آرنولد به یاد می آورد تعجب که چرا او دست انداز نبود ظاهر و

در حال رشد در او خود را به سرعت. لیندسی آرنولدکه حامله است با او اولین فرزند نگران در یک نقطه که نوزاد دست اند

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

در حال رشد در او خود را به سرعت. لیندسی آرنولدکه حامله است با او اولین فرزند نگران در یک نقطه که نوزاد دست انداز بود و نه شکل مانند آن را باید شده اند.

این رقص با ستاره ها طرفدار, 26, منعکس شده در برخی از مورد علاقه خود را Instagram posts طول Us Weekly's "من می تواند توضیح دهد" بازی. "این شد یک عکس سرگرم کننده از آنجا که من احساس می کنم این اولین بار بود گفتم اوه وجود دارد شکم من. مثل من عالی شکم نوزاد.' این بسیار هیجان انگیز بود," او به یاد می آورد از او در ژوئن 24 عکس دست انداز. "من نوع انتظار برای آن را و شروع به مانند" آیا این عجیب و غریب ؟ مثل من احساس می کنم باید ظاهر خیلی بیشتر.'"

او افزود: "بدن من بود قطعا تغییر, اما زمانی که من در آینه نگاه کرد و مثل این بود," اوه خدای من. شما می توانید ببینید که وجود دارد در واقع یک کودک در آن وجود دارد' خیلی باحال بود."

Pregnant Lindsay Arnold Recalls Wondering Why Her Bump Wasnt Popping
حامله لیندسی آرنولد. حسن نیت ارائه میدهد لیندسی آرنولد/Instagram

آرنولد پس از آن نشان داد که او در حمایت از فصل 28 شریک زندگی شان اسپایسرحتی قبل از او انتظار داشتم. "او خیلی مهربان بود تمام فصل به من و من به یاد داشته باشید او به من گفتن به طور خاص یک زمان و در یک مصاحبه [او] مانند 'شما در حال رفتن به مانند یک مادر بزرگ.' و این به معنای زیادی به من چون در زمان ما تصمیم گرفتیم که ما میخوام شروع به تلاش" او بازگو کرد. "هنگامی که من به او گفتم او مثل" من خیلی خوشحال برای شما. میخوای تواند چنین باور نکردنی مادر. و آن را فقط بسیار شیرین از او."

در جای دیگر در این بازی رقصنده اشاره کرد که چگونه او و شوهر سام gem noble یک بار به کار گرفته شده خود از راه دور ارتباط است. "در آن زمان شوهر من زندگی در ایالت یوتا بود و من در L. A. بنابراین او نبود زندگی با من وجود دارد," او گفت: از یک ماه اکتبر 2018 ضربه محکم و ناگهانی. "او خواهد پرواز کردن در تعطیلات آخر هفته اقامت برای نمایش به پرواز بازگشت به حق پس از نشان دادن به عقب بر گردیم به کار, بنابراین در واقع ما مورخ در تریلر خارج از رقص با ستاره ها studios. 'علت است که تقریبا تنها وقت ما رو برای دیدن هر یک از دیگر در نشان دادن روز در تریلر."

آرنولد اعلام بارداری اخبار در مه. او و gem noble که در ماه ژوئن 2015 بارداری در ماه نوامبر.

واقعیت ستاره بستری در اوایل این ماه که هفته اولیه بارداری خود بودند آسان نیست. "در حال حاضر من در هفته 21 هستم و احساس بزرگ. من احساس می کنم 12 هفته اول, مردم, نمی, شوخی, سه ماهه اول بسیار دشوار است," او گفت ما. "شما احساس نمی مانند خودتان. وجود دارد بسیاری از چیزهایی در حال تغییر است. من تا به حال یک بیت از تهوع. من همیشه خسته است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب