حامله نیکی بلا میگه دست انداز است "بسیار بزرگ" می توانید احساس کودک را

نیکی بلا به اشتراک گذاشته شده ترین "ویژه' زمان از روز — در رختخواب با نامزد آرتم Chigvintsev — و به طرفداران ب

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399

نیکی بلا به اشتراک گذاشته شده ترین "ویژه' زمان از روز — در رختخواب با نامزد آرتم Chigvintsev — و به طرفداران بارداری به روز رسانی.

"بنابراین قبل از خواب فقط تبدیل شدن به مورد علاقه من, نه فقط به خاطر اینکه — اوه عزیزم لگد زدن! — فقط به خاطر من فوق العاده خسته اما آن زمان که کودک ما است, فعال ترین," 36 ساله گفت: در یک Instagram داستان تصویری در شنبه 6 ژوئن.

Pregnant Nikki Bella Flips the Switch in Her Old Wrestling Outfit in Tik Tok With Artem Chigvintsev
آرتم Chigvintsev و نیکی بلا حسن نیت ارائه میدهد نیکی بلا/Instagram

"شکم است که قطعا بسیار بسیار بزرگ" او افزود: به عنوان او در رختخواب دراز پوشیدن یک لباس بدون آستین سیاه و سفید بالا که کشیده شد تا بیش از ضربت او تنها با یک ورق پوشش نیمه پایین تر. "اما من همیشه فقط عاشق شدن به تخت و آرتم می خواند. آن را فقط طوری خاص است. من فقط می تواند احساس این طرح در حال حاضر از بچه های ما را."

نشستن در کنار او در رختخواب, سابق , رقص با ستاره ها طرفدار گفت که او "فقط غم انگیز است که من احساس نمی ضربات," او توضیح معنای "از داخل و نه از خارج."

این زوج که مشغول در ماه نوامبر اعلام کرد در ماه ژانویه که آنها در انتظار اولین فرزند خود.

یک منبع آگاه گفت: ما هفته به طور انحصاری در اوایل این ماه است که این جفت ارز در حال سر بیش از پاشنه در عشق و "آرتم رفتار نیکی مانند یک ملکه است."

"او مانند یک مرد بزرگ و دیوانه وار در عشق با او" خودی گفت: از 37 سال رقاص حرفه ای است. "او رویای خود را و او است که فوق العاده شیرین به او. دوستان خود آنها را دوست دارم به عنوان یک زن و شوهر. آنها هر دو نمی تواند شادتر به استقبال نوزاد خود را به زودی."

در حالی که سابق کشتی گیر WWE ارتباط سریال با مرد او در حال حاضر در حال بازی در مجموع Bellas, یک منبع دوم به ما می گوید که این جفت ارز در حال "خوبی انجام می دهند."

نیکی و او را دوقلو, خواهر, بری بلاکه حامله هستند به دلیل دو هفته از هم جدا. این جفت ارز رو کاندید مورد زندگی جنسی خود در طول مارس 20 قسمت از "کل وارد دانشکده هنرهای زیبا" پادکست.

"من به اندازه کافی خوش شانس به برخی از بارداری جنسیت" Brie گفت: در مورد گرفتن صمیمی با شوهرش, Daniel Bryan. (زن و شوهر نیز سهم دختر مرغک 3.)

اما نیکی شکایت کرده است که او نامزد می تواند "به آن" تا زمانی که او احساس می کند او را ضربت کودک که او به نام "خبط سنگ شکن."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب