رئیس جمهور تهمت می گوید را بریده بریده کردن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به نصف در آلمان

عکس: AFPرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای کاهش تعداد نیروهای نظامی آمریکا در آلمان توسط نیمی

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
عکس: AFP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای کاهش تعداد نیروهای نظامی آمریکا در آلمان توسط نیمی از آنجا که برلین "متخلف" در کمک به ناتو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: وجود 52,000 سربازان آمریکایی مستقر در آلمان و او را به این 25,000.

"این هزینه های فوق العاده ای به ایالات متحده آمریکا," او گفت:. "بنابراین ما در حال از بین بردن یک تعداد پایین به ما در حال قرار دادن این شماره را به 25000 سربازان."

مغلوب ساختن پیشی جستن تعداد آنها گمراه کننده است چرا که وجود دارد فقط بین 34,000 و 35,000 سربازان ایالات متحده به طور دائم مستقر در آلمان با توجه به پنتاگون. چرخش واحد به معنی تعداد کلی تنها می تواند به طور موقت بالا 50,000.

اما رییس جمهور پیام به آلمان و اروپا و آمریکا رهبری ائتلاف ناتو با صدای بلند و روشن است.

نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا شده اند مستقر در geopolitically حیاتی کشور پس از پایان جنگ جهانی دوم تشکیل بخش عمده ای از ناتو متعارف دفاع در برابر اتحاد جماهیر شوروی در طول جنگ سرد.

تجدید حیات روسیه جاه طلبی های نظامی تحت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور داده است حضور آمریکا اهمیت جدید در دو دهه گذشته با اروپای مرکزی و شرقی کشورهای پیشرو در اعمال فشار برای قوی تر از ما دفاع.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به مجازات آنچه او گفته بودند آلمان کافی پرداخت به ناتو و به استفاده از نیروی نظامی در آینده به عنوان یک سلاح به عقب خود را تهدید به یک جنگ تجاری با اتحادیه اروپا است.

"آلمان متخلف بوده و متخلف به صورت سال و مدیون ناتو میلیاردها دلار و آنها باید به آن پرداخت. بنابراین ما در حال حفاظت از آلمان و آنها بزهکار. که معنا ندارد" او گفت:.

سلاح در تجارت جنگ است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متهم اروپایی و اعضای ناتو از freeloading در حال سقوط کوتاه از تعهد خود را به صرف حداقل دو درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع و بیش از حد با تکیه بر اتحاد تاریخی رهبر -- ایالات متحده است.

ارشد سیاستمداران آلمانی ابراز نگرانی در هفته گذشته در مورد گزارش ما برنامه ریزی شده بود به کلاه سربازان اعداد در حدود 25000 که به نظر می رسد به گرفتن برلین ،

طرح مطرح شده تازه سوال در مورد تهمت تعهد به دیرینه موافقت نامه همکاری با متحدان اروپایی و غربی اتحاد نظامی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آلمان به عنوان نیروگاه اقتصادی اتحادیه اروپا نیز به سرزنش به خاطر "رفتار آنها با ما بسیار بد در تجارت است."

"ما در حال مذاکره با آنها را در این, اما در حال حاضر من راضی به معامله آنها می خواهند به. آنها هزینه ایالات متحده صدها میلیارد دلار در طول سال در تجارت, بنابراین ما صدمه دیده در تجارت و ما صدمه دیده در ناتو است."

او شکایت کرده است که آلمان شد بهره مندی از آمریکا حضور نظامی.

"کسانی که به خوبی سربازان پرداخت. آنها در آلمان زندگی می کنند آنها صرف مقدار زیادی از پول در آلمان است. همه جا در اطراف آن پایگاه های بسیار مرفه برای آلمان. بنابراین آلمان طول می کشد."

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال testy روابط با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در گذشته است. یک گونه جدید پدید آمده در طول چند هفته گذشته هنگامی که او گفت: هیچ به یک دعوت نامه برای G7 اجلاس در واشنگتن با اشاره به طولانی coronavirus همه گیر است که به شدت محدود مسافرت های بین المللی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در انتخابات پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری امیدوار بود این اجلاس خواهد ویترین ما رهبری است. شتاب برای عجله سازمان G7 petered پس از مرکل امتناع و تهمت واکنش نشان داد و با اعلام او می خواهم برگزاری نشست بعد از این سال احتمالا در ماه سپتامبر.

در یک حرکت جمهوری خواه رئیس جمهور گفت که دعوت از پوتین برای پیوستن به در همراه با چند تن دیگر غیر G7 رهبران جهان خواستار گروه هفت ثروتمند غربی و متحدان "منسوخ شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن