رئیس جمهور تهمت را تهدید می کند 'هر معترضان در تجمع: Tulsa است 'صحنه های مختلف' از لیبرال شهرستانها

روز قبل از برنامه ریزی تجمع در Tulsa, Okla., رئیس جمهور تهمت هشدار داد "هر معترضان" که آنها می توانید انتظار ر

توسط KETABKHOOOON در 31 خرداد 1399

روز قبل از برنامه ریزی تجمع در Tulsa, Okla., رئیس جمهور تهمت هشدار داد "هر معترضان" که آنها می توانید انتظار رفتار خشن در دست اجرای قانون در یک صدای جیر جیر که فشرده تظاهرکنندگان با جنایتکاران.

"هر معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes که در حال رفتن به اوکلاهما لطفا درک شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس" نوشت: مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر صبح جمعه. "از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!"

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را مورد حمله معترضان مسالمت آمیز در پی جورج فلوید مرگ است. در اوایل این ماه معترضان در برابر کاخ سفید شد به زور پراکنده و گاز کشته توسط مأموران اجرای قانون به طوری که رئیس جمهور می تواند عکس ها را با کتاب مقدس در خارج از کلیسای سنت جان. یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار که "غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" پرچم توسط توییتر برای تشویق خشونت و محکوم از سراسر طیف سیاسی.

فقط قبل از این جمعیت در خارج از کاخ سفید شکسته شد تا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با حمایت از تظاهرات مسالمتآمیز بیان کرد: "من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و متحد از همه معترضان مسالمت آمیز." دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: در روز جمعه جلسه که رئیس جمهور جیر که به وضوح مشخص شده "هر معترضان" بود و در واقع کارگردانی در تظاهرات خشونت آمیز.

پلیس در نیویورک و سیاتل مینیاپولیس و بسیاری از شهرهای دیگر در سراسر این کشور گرفتار شده اند در تصویری درمان مسالمت آمیز معترضان با خشونت با تعدادی از آنها را که به حالت تعلیق و یا اخراج بیش از چند هفته گذشته است.

اگر چه تولسا پلیس اعلام کرد که شهردار G. T. به bynum تا به حال نهاد حکومت نظامی در سرتاسر سه شنبه صبح در تلاش برای سر کردن درگیری های متصل به رئیس جمهور تجمع شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد از ظهر جمعه که به bynum به او گفته بود وجود خواهد داشت هیچ منع رفت و آمد در محل. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, نیویورک تایمز گزارش داد که دفتر شهردار گفت که حکومت نظامی شده بود لغو.

نیز وجود خواهد داشت یک تجمع بعد از ظهر جمعه در تولسا برای Juneteenth تعطیلات که جشن رهایی در آن Rev. Al Sharpton برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نشست با فرمانداران. (کریس Kleponis/ستاره قطبی/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در وزارت دادگستری تلاش کرده اند برای به تصویر کشیدن خشونت آمیز معترضان به عنوان اعضای جناح چپ antifa جنبش اما تا کنون وجود شواهد کمی برای حمایت از این ادعا است. قتل یک معاون در شهرستان سانتا کروز کالیفرنیا در ابتدا به تصویر کشیده شده به عنوان کار تظاهر اما در اوایل این هفته پلیس به اتهام یک گروهبان نیروی هوایی عربستان به "boogaloo" جنبش شبکه ای از گروه های جناح راست که می خواهید یک تشدید خشونت برای شروع یک دوم جنگ های داخلی آمریکا.

"رفتن به شورش و پشتیبانی خود ما را باعث شود. نشان می دهد آنها را به اهداف واقعی. استفاده از خشم خود را به سوخت ما آتش است. فکر می کنم در خارج از جعبه. ما اوباش از مردم عصبانی برای استفاده به نفع ما" نوشت: متهم استیون کاریلو در یکی Facebook گروه با توجه به شکایت کیفری.

مقامات در تولسا خواسته اند که تهمت به برگزاری این تجمع با اشاره به افزایش coronavirus موارد در این منطقه است. در اوایل این هفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اسناد و مدارک به دست آمده توسط اخبار یاهو نشان داد اوکلاهما بيشترين تعداد سنبله در COVID-19 مورد از هر دولتی در کشور است.

"ما در میانه یک بیماری همه گیر" تولسا در بخش بهداشت و درمان مدیر بروس پیکان گفت. "با هم در آینده قطعی است امکان دیدن افزایش عفونت و افزایش مرگ و میر ناشی از آن دسته از عفونت است."

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفته است: "عبور از ماسک برای کسانی که وارد 19,000-صندلی BOK مرکز اما نمی خواهد نیاز به شرکت کنندگان به آنها را می پوشند با وجود مطالعات نشان می دهد که با پوشیدن ماسک همراه با اجتماعی فاصله کمک می کند تا سرعت گسترش ویروس. در بعد از ظهر جمعه اوکلاهما دیوان عالی کشور رد یک درخواست برای یک سفارش کارگردانی عرصه برای به اجرا درآوردن CDC توصیه هایی در این تجمع است.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci 'نگران' که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de