شاهزاده هری و Meghan Markle زندگی در تایلر پری L. A. عمارت

همه چیز در مورد جدید خود را به حفاری! شاهزاده هری و Meghan Markle شده اند ساکن در یک محل غیر منتظره زیر حرکت خ

توسط KETABKHOOOON در 19 اردیبهشت 1399

همه چیز در مورد جدید خود را به حفاری! شاهزاده هری و Meghan Markle شده اند ساکن در یک محل غیر منتظره زیر حرکت خود را به لس آنجلس: Tyler Perry's عمارت.

هری, 35, و Meghan, 38 "که شده اقامت وجود دارد برای یک ماه" یک منبع تایید به ما هفتگی در پنج شنبه, مه 7.

این جفت ارز مستقر در لس آنجلس را در 12 ماه-پیر پسر مورچه در ماه مارس نزدیک به سه ماه پس از خود بی سابقه ای خانواده سلطنتی خروج. در آن زمان یک منبع آگاه گفت: ما که مناسب آلوم است "واقعا شروع به احساس می کنم مثل خودش دوباره" پس از بازگشت به زادگاه خود.

Prince Harry and Meghan Markle Are Living in Tyler Perry Los Angeles Mansion Amid Quarantine
پرنس هری, Meghan Markle و مورچه در Desmond & لی توتو میراث بنیاد در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در سپتامبر 25, 2019. شاتر

"هری و مگان واقعا هیجان زده بودند به حرکت به L. A.," منبع ادامه داد. "از زمان روی حیله و تزویر است, البته, اما این چیزی است که آنها بوده ام به امید و به طور جدی برنامه ریزی برای چند ماه در حال حاضر."

قبل از حرکت به کالیفرنیا, زن و شوهر و نوزاد خود زندگی می کردند در جزیره ونکوور کانادا. سه نفر صرف تعطیلات نیز وجود دارد که همپوشانی با هری و مگان شش هفته وقفه از وظایف سلطنتی قبل از رویال خروج.

دیوید فاستر نشان داد که او کمک کرد تا به ترتیب برای هری و مگان اقامت در کانادا.

"من احساس افتخار است که من قادر به کمک به Meghan وجود دارد چون من کانادا و ما یک کشور مشترک المنافع. ما تاج را" فاستر 70 و گفت: Daily Mail در ژانویه 3. "این برای ما مهم است, بنابراین من با این نوع از احساسات است. من واقعا خوشحال می شود قادر به کمک به آنها برای پیدا کردن یک مهلت فقط به زمان کمی خاموش."

Prince Harry and Meghan Markle Are Living in Tyler Perry Los Angeles Mansion Amid Quarantine
پرنس هری, Meghan Markle و تایلر پری. تیم Rooke/شاتر; Erik Pendzich/شاتر

کانادا نوازنده ادامه داد: "مالک اجازه داده است این اتفاق از طریق من و من خوشحال به منظور تسهیل. من نمی دانم آنچه را در برنامه های بعدی هستند اما من می دانم که آن را reinvigorating برای آنها به صرف برخی از خرابی."

هری و مگان آغاز شده نورد از پست خود-پروژه های سلطنتی. سابق ارتش بریتانیا دامپزشک راه اندازی HeadFIT به ارائه انگلیس پرسنل نظامی دسترسی به خدمات بهداشت روان. او همچنین به نظر می رسد در یک ویژه سالگرد قسمت از توماس و دوستان در مارس 1, که در طی آن او معرفی شده نشان می دهد. در ضمن مگان لنت صدای او به عنوان راوی از Disneynature است فیل.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب